Maryaaana• 09 февраля 2016

як ви обираєте взуття?

я хочу організувати збір ростовок взуття, але зайшла на сайт оптового складу а там їх ну дуже дуже багато.. тому хочу запитати на що ви звертаєте увагу, коли обиираєте собі взуття?

Дякую за відповідь
luda-00• 09 февраля 2016
Я в последнее время покупаю только с ин.сайтов.

valuha i roma• 09 февраля 2016
взуття на какой сезон?
автор Maryaaana • 09 февраля 2016
Ответ дляЗвездолётчица
взуття на какой сезон?
зараз на весну,але можливо і на літнє тому що зараз розпродаж на літнє взуття
valuha i roma• 09 февраля 2016
Ответ дляЦыпка

Для меня важно:
- натуральная кожа
- хорошая проклейка подошвы, чтобы всё аккуратно, не было пятен от клея
- если балетки, чтобы плотная пятка, иначе ’сядет’
- люблю обувь на низком ходу
- если босоножки, чтобы хорошая застежка/фурнитура
valuha i roma• 09 февраля 2016
Ответ дляЦыпка

- если ботинки/сапожки, то чтобы супинатор не хлипкий, иначе расшатается и будет скрипеть )))