Хто може пошити шарф флісовий на дівчинку 2-3 рочки? Може хтось когось може порадити? Дякую!
Mari4ka1981• 11 февраля 2016
А что в шарфе такого особенного, что его нужно шить на заказ? Возможно Вы справитесь и своими силами. Тем более это легкий в использовании материал, не дает усадки, не сыпется.
Ответ дляMari4ka1981
Просто знайшла шапочку дитячу, а в комплекті не йде шарф, думала пошити. Треба попробувати, може в інтернеті можна знайти відео як шити з флісу) дякую за ідею)