15 февраля 2016

Горчилова Оля, 3 р., Гідроцефалія

-------------------------------------------
Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------
Доброго дня!

Дуже прошу допомогти нашій родні у лікуванні нашої донечки - Горчилової Олі.

Оля народилась недоношеною на 32 тижні вагітності з вагою 980 грам. Два місяці лікувалась в Хмельницькій міській лікарні у вихажуванні. Коли вага стала більше двох кілограм нас готовили до виписки, але в день перед випискою (07.05.2013) Олі поставили діагноз - гідроцефалія. Причиною захворювання став крововилив в головному мозку, який завчасно лікарі в вихажуванні не замітили. 08.05.2013 року нас виписали додому приписавши препарати, які мали б допомогти (виписка додається). Через два тижні ми приїхали на провірку. Після обстеження нас в той же день положили в відділення патології новонародженних оскільки гідроцефалія прогресувала. Пролежавши тиждень в патології, ми вирішили поїхати в інститут нейрохірургії на консультацію.
В кінці травня ми приїхали до Києва в інститут нейрохірургії імені Ромоданова на консультацію. В госпіталізації нам було відмовлено оскільки в Олі виявили менінгіт, вентрикуліт, менінгоенцифаліт. В цей же день Олю забрали в реанімацію дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит. Згодом перевели в інфекційне відділення Охматдиту, де ми лікували менінгіт, вентрикуліт, менінгоенцифаліт. В кінці серпня 2013 року нас перевели в інститут нейрохірургії , де ми знаходимось і по цей день, не враховуючи 17 днів, які через вітрянку в відділенні ми провели в інфекційній лікарні.
За ці два роки з половиною роки в нейрохірургії Оля перенесла 16 операцій, не враховуючи тих маніпуляцій, які потребували наркозу і проводились поза операційною (МРТ, КТ, виймали шунти, ставили дренажі), ослабився зір, почались епілептичні приступи (судоми). В майже 3 роки Оля важить 8 кг, оскільки постійно рвота через перепади тиску в голівці, а також через те, що є дефект в шлунку, який теж прийдеться виправляти хірургічним шляхом в Охматдиті, коли випишуть з нейрохірургії.
13.11.2015 року Олю знову прооперували, оскільки після МРТ виявили, що кісти в шлуночках головного мозку збільшились. Олі зробили мікрохірургічну феністрацію кіст, та провели імплантацію резервуара «Омайя» фірми «Кодман».
За майже три роки лікування наша сім’я витратила уже всі заощадження. Батьки та родичі залізли в кредити. Грошей не вистачає на найнеобхідніше (памперси, суміш для годування), не говорячи уже про те, що кожен день потрібно купувати антибіотики та інші медичні препарати, які з кожним днем піднімаються в ціні. Також попереду ще як мінімум дві операції, на які потрібні кошти. Перша полягає в тому, що Олі ставитимуть лікворошунтуючу систему «Кодман Хакім з антисифонном», ціна якої приблизно 60 000 гривень. А другу потрібно робити в Охматдиті – лабороскопічна операція на шлунку. Після лікування нас чекає довготривала реабілітація, яка також не дешева і без якої Олі буде важко далі розвиватись. Просимо небайдужих людей допомогти нашій донечці вилікуватись і дати шанс на нормальне життя.

З повагою, Людмила Горчилова

Номер телефону мами: 0978476340 Людмила

Реквізити для надання допомоги:
Приват Банк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Номер карточки: 4149497801103542
Отримувач: Горчилов Назарій Іванович – батько.

Стаття про нашу донечку на сайті ТСН: http://tsn.ua/dopomoga/2-richniy-gorchiloviy-olzi-...
показать весь текст
автор Люда Горчилова 11 марта 2016
Ось моя іменинниця.
автор Люда Горчилова 11 марта 2016
автор Люда Горчилова 12 марта 2016
Добрий день. Ми помалу. Сьогодні знову брали пункцію, бо зранку почалась рвота. Олі стало трішки краще і вона заснула.
автор Люда Горчилова 12 марта 2016
Після пункції стало ніби краще, але зараз піднялась температура до 39. 2. Оля в тонусі і судомить вкололи препарати аби збити температуру.
ЕвгенияПавлюк 12 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Після пункції стало ніби краще, але зараз піднялась температура до 39. 2. Оля в тонусі і судомить вкололи препарати аби збити температуру.

автор Люда Горчилова 13 марта 2016
Доброї ночі. Рвоти більше не було після пункції, але Олю судомить і витягує тонусом. На ніч її трішки підсідірували.
masyna 13 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Доброї ночі. Рвоти більше не було після пункції, але Олю судомить і витягує тонусом. На ніч її трішки підсідірували.
Здравствуйте. понимаю вас как мама. мы только выписались. лежали в 5 палате.мой сынок перенес очень сложную операцию(опухоль левого жилудочка 5.7см.). приехали в хмельницкий стало хуже. появилась гигрома. попали снова в больницу. в пятницу нас выписали. надеемся что все будет хорошо.хотела спросить кто ваш лечащий врач?
автор Люда Горчилова 13 марта 2016
Ответ дляmasyna
Здравствуйте. понимаю вас как мама. мы только выписались. лежали в 5 палате.мой сынок перенес очень сложную операцию(опухоль левого жилудочка 5.7см.). приехали в хмельницкий стало хуже. появилась гигрома. попали снова в больницу. в пятницу нас выписали. надеемся что все будет хорошо.хотела спросить кто ваш лечащий врач?
Добрий день. Ми самі теж з Хмельницької області. Тут нас лікує Свист А. О.
masyna 13 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Добрий день. Ми самі теж з Хмельницької області. Тут нас лікує Свист А. О.
очень хороший хирург, нас оперировали Вербова Л.Н.и Свист А.О. постарайтесь держаться его по возможности. Много денег дать не могу 100грн. кину на карту. потому как у нас впереди длительное лечение, в правом желудочке тоже опухоль 2см. будем пробовать убрать медикам.
автор Люда Горчилова 13 марта 2016
Ответ дляmasyna
очень хороший хирург, нас оперировали Вербова Л.Н.и Свист А.О. постарайтесь держаться его по возможности. Много денег дать не могу 100грн. кину на карту. потому как у нас впереди длительное лечение, в правом желудочке тоже опухоль 2см. будем пробовать убрать медикам.
Дякую велике. Він лікує нас з першого дня, як ми поступили. Вам бажаю швидкого одужання. Усе буде добре. Головне не опускати руки.
masyna 13 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Дякую велике. Він лікує нас з першого дня, як ми поступили. Вам бажаю швидкого одужання. Усе буде добре. Головне не опускати руки.
была в Церкви подала на молебен за наших деток, с Божьей помощью будет все хорошо! держитесь
автор Люда Горчилова 13 марта 2016
Ответ дляmasyna
была в Церкви подала на молебен за наших деток, с Божьей помощью будет все хорошо! держитесь
Велике дякую.
автор Люда Горчилова 13 марта 2016
Трішки новин. Сьогодні в 4.00 ранку Оля проснулась і почала рвати. Їй зробили протирвотний укол і вона потім заснула. Зранку рвота знову повторилась і ми визвали діжурного лікаря. Олічку знову пропунктували. Після того вона поїла і заснула. Кожен день, коли пунктують, ліквор здають на аналіз. Аналізи ще погані, тож антибіотик капатимуть і далі. Прошу небайдужих допомогти нам придбати антибіотики на подальше лікування.
ZYZiK 13 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Трішки новин. Сьогодні в 4.00 ранку Оля проснулась і почала рвати. Їй зробили протирвотний укол і вона потім заснула. Зранку рвота знову повторилась і ми визвали діжурного лікаря. Олічку знову пропунктували. Після того вона поїла і заснула. Кожен день, коли пунктують, ліквор здають на аналіз. Аналізи ще погані, тож антибіотик капатимуть і далі. Прошу небайдужих допомогти нам придбати антибіотики на подальше лікування.
+100грн. на карту тата) Тримайтесь)
автор Люда Горчилова 13 марта 2016
Ответ дляZYZiK
+100грн. на карту тата) Тримайтесь)
Дякую.
masyna 13 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Дякую.
Людмила я вам написала в личку сообщение, попробуйте обратится, отказать не должны
автор Люда Горчилова 13 марта 2016
Дякую.
автор Люда Горчилова 14 марта 2016
Доброї ночі. Ми ще не спимо, бо Оля знову рве і судомить. В тонусі витягує ручки і ніжки. Мабуть прийдеться засідірувати, щоб зняти судоми і тонус.
автор Люда Горчилова 14 марта 2016
Добрий день. У нас усе як і було. Рвота, судоми, тонус. Сьогодні знову пунктуватимуть. Продовжуєм капати антибіотик.
автор Люда Горчилова 14 марта 2016
Після пункції Олюсі стало трішки краще. Поїла і заснула, але зараз піднялась температура до 38. 5. Зробили укол, аби збити температуру. Зараз вона знову заснула.
Aloise 15 марта 2016
Добрый День Людмила. Извените, что не получилось заехать к Вам на выходных. Была в Киеве очень мало, проездом так сказать. Но Ваш вопрос попыталась решить по тел. И так: Апараты для нейроскопического метода в Украине должны быть и как мне сказали их аж 2! Но не факт, что в клиниках где они есть берут детей. Это надо уточнять. Детского хирурга в этой области, увы, среди знакомых -знакомых нет. Муж, моей подруги на след. недели летит на практику во Францию, пообещал (если не забудит) узнать цену на подобную операцию там. НО приблезительно сказал, что до 10 тыс. евро. Извините за каламбур, ноут очень-очень тупит.....Очень трудно писать.
автор Люда Горчилова 15 марта 2016
Добрий день. У нас усе погано. Цілу ніч рвота. Зранку в 8. 00 піднялась температура до 39.0 її вдалося збити, але уже через дві години вона знову підскочила до тієїж. Причина непонятна. Зараз нас уже пропунктували. Будем пробувати поїсти.
автор Люда Горчилова 15 марта 2016
Добрий вечір. Після того, як взяли пункцію Олі стало краще. Рвоти не було. Прийшли аналізи ліквору. Цитоз уже кращий, але високий білок. Будем і далі приймати антибіотики. Прошу нам допомогти їх придбати.
автор Люда Горчилова 16 марта 2016
Добрий ранок. Ніч пройшла спокійно. Температури і рвоти не було. Тільки що закінчився обхід. Вирішили знову пропунктувати, аби здати ліквор на аналіз і перестрахуватись не доводити до судом і рвоти.
ЕвгенияПавлюк 16 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Добрий ранок. Ніч пройшла спокійно. Температури і рвоти не було. Тільки що закінчився обхід. Вирішили знову пропунктувати, аби здати ліквор на аналіз і перестрахуватись не доводити до судом і рвоти.
тримайтесь, дічвата!
автор Люда Горчилова 16 марта 2016
Ответ дляЕвгенияПавлюк
тримайтесь, дічвата!
Дякую за підтримку.
автор Люда Горчилова 16 марта 2016
Добрий вечір. День пройшов добре. Після пункції Олічка вела себе харашо. Рвоти і судом не було. Надіюсь так і триватиме.
ЕвгенияПавлюк 17 марта 2016
Ответ дляЛюда Горчилова
Добрий вечір. День пройшов добре. Після пункції Олічка вела себе харашо. Рвоти і судом не було. Надіюсь так і триватиме.

дуже рада читати такі новини! благословінь!
автор Люда Горчилова 17 марта 2016
Ответ дляЕвгенияПавлюк

дуже рада читати такі новини! благословінь!
Дякую.