Я_канеша_извиняюсь• 18 февраля 2016
Є такі мами котрі на вулицю виходять не щодня?
В мене є дитина.11місяців.+я вагітна на 6місяці.живу на 11поверсі.дитина не може і пяти хвилин побути в возику.ні лежачи.ні сидячи.ще не ходить сам.а от повзати так повзає що не здоженеш.
Я виходжу на вулицю на пару хвилин сідаємо в машину і іздимо кудись(село.гості.магазини.чи поісти).кенгуру не можу вже носити бо живіт заважає.
Єдине виходимо щодня на лоджію на пару хв якщо не ідемо нікуди і часто провітрюю.
Сусідка каже що я просто лінива(живе з батьками тобто є кому пограьися з іі дитиною.є кому якщо що істи зварити.прибрати і т.п.і вона щодея по дві години а то і більше на дворі.дитина в неі спить в возику весь цей час).
Результат:
вже голосів:
113 (71.97%)
Я теж так -не гуляю щодня.
44 (28.03%)
Я лінива мама
ДаЗдраПерма• 18 февраля 2016
Ответ дляДинамоКит
Ваша ситуация сложная,конечно.Но и вы поймите,что ребенку нужен свежий воздух.
Що їй розуміти про воздух,якщо неможливо це робити .Автор і так велика молодець!!!!! Я маю схожу ситуацію,але чоловік допомагає то дуже змучуюсь і їсти зробити і поприбирати та інші дітки старші потребують уваги.Ви атор робіть як вам зручно,а ту сусідку пошліть н-р!!!!
Даю справку• 18 февраля 2016
Делайте как вам удобно - понятно, что на шестом месяце вы не натаскаетесь каждый день на руках ребенка - раз он в коляске не сидит и не ходит толком. Гуляйте по вечерам и выходным с мужем, берегите себя. Соседок и прочих умных - в сад, у каждого своя ситуация, как и голова на плечах.
РозаЛюксен• 18 февраля 2016
А де варіант -ви лінива мама?
Як то так,не нсити дитину в кенгуру на 6 місяці,ужас,вижемать!!!!!
Чи як ще тут кажуть -а предохранятися не пробували?
Вибачте,автор,то просто місцеві троляки достали :)
А ви молодець!
Автор,потерпите чуток,потеплеет,не так тяжело будет с ребенком гулять.
Сопереживаю Вам. Я вторым забеременела,когда первому было 1.2 года.Тоже было тяжело.И тоже помощников не было(муж сирота,а мои родители за 500км).Так я сдружилась с соседкой,она по крайней мере сидела со старшим,когда я по врачам с беременностью ходила,то анализы утром,то УЗИ.Хоть какая-то помощь.
А когда роды начались,сына на нее на 4 часа оставили(муж был со мной в больнице).
Может и Вы найдете выход.
автор, а ваш муж как?участвует во всем этом?если к вам приходит ваша мама. то вы лучше идите погуляйте сама, а бабушка пусть с ребенком, а еду позже приготовите. вам самой развеиваться нужно. это вы сейчас ’на резервах’ а как дальше? Здоровая и счастливая мама - залог крепкой и дружной семьи))
virnatasha• 18 февраля 2016
Ответ дляАноним Первый
при тому що вона гуляє щоднч.і як тільки мее бачиьь то зразу каже грайливо до мого малого:твоя мама лєнтяйка.не гуляє з тобою.
І в придачу чую комплімент як я страшно виглядаю...на мені лиця нема...
Я вже і не спілкуюсь з нею першою.
Мені неприємно це чути.
Бо вихована людина так говорити не буде.а я така що беру все до серця
Я вже і не спілкуюсь з нею першою.
Мені неприємно це чути.
о, ужас! я с такими людьми стараюсь не общаться вообще, так как тоже воспринимаю всё близко к сердцу, а воспитание не позволяет ответить в том же духе.
Директриссимо• 18 февраля 2016
Ответ дляАноним Первый
Дитина в мене найкраще спить в ліжку нашому.в своєму ліжечку впираетьсч головою викручуе собі ноги до перил...і нічкий захист не допомагає.
Свекруха живе в селі.
Мама моя не має сил після роботи ще гуляьи...приходить на 40хв то я істи зварю.в душ збігаю і все.
Я помилку зробила бо носила на рукпх може забагато
Син в мене ручний.
В чоловіка на руках кричиьь аж задихається.
Свекруха живе в селі.
Син в мене ручний.
пару днів покрутиться і засне. якщо ви не будете виховувати дітей, то вони самі вас почнуть виховувати. такщо не жалійтесь, бо ніхто вас не пожаліє крім вас, а щоб не доводилось себе жаліти потрібно мати характер. мама сказала і не обговорюється, це ж 11 міс, а що буде пізніше? заними обома потрібно буде бігати, щоб очі не повиймали одне одному. дисципліну робіть. будуть тоді всі гуляти як потрібно у візочку і спати де потрібно і мамі буде легше. вашій сусідці запропонуйте прийти і приготувати вашому чоловіку і дитині, а також поприбирати у квартирі, а ви поки що погуляєте із своєю дитиною - без проблем мама погуляє, із привеликим задоволенням. побачите, як вона потім буде вас обходити 10ю дорогою.
оксюморон• 18 февраля 2016
Ответ дляАноним Первый
Я вже і не спілкуюсь з нею першою.
Мені неприємно це чути.
Я вже і не спілкуюсь з нею першою.
Мені неприємно це чути.
Не принимайте таких дурочек близко к сердцу и виду не подавайте-она же от этого только кайф и ловит, выходите погулять в другое время, а вообще автор-это ваша жизнь, ваш ребенок и вам решать что делать. Детям нужна здоровая, незадерганная мама, поэтому не присоединяйтесь к секте ’яжемать’, делайте как лучше для вас и вашей семьи.
ПушАпница• 18 февраля 2016
Я не люблю гуляти, але і зовсім не виходити - це ж не варіант, дитині потрібне свіже повітря, та і 6 місяць - це не 9-й, в принципі, якщо зі здоровям все добре - то варто хоч на півгодини виходити гуляти.
Я_канеша_извиняюсь
• 18 февраля 2016
До чого тут прєдохранятись?пізно вже.
Якраз той один раз і виліз боком.
Я домосідка.мені не хочетьсч взагалі кудись йти ...
Виходжу хоть машиною в магазин чи кафе заради того щоб дитину хоть трози в люди як то кажуть вивести.
Помічницю не знаю чи варто шукати.одна вже була.втекла бо не виьримала з малим моім))) щоправда лишали іі два три рази в тиждень на пів дня з дитиною
Якраз той один раз і виліз боком.
ПушАпница• 18 февраля 2016
Ответ дляРозаЛюксен
А де варіант -ви лінива мама?
А ви молодець!
В чому молодець? Що не гуляє з дитиною?
Стеклянная мышь• 18 февраля 2016
У меня сыну 4, дочери 2 и я беременная.Гуляем каждый день и в любую погоду.
Дети должны гулять каждый день и как можно дольше.
А остальное -это ваше дело))
ПушАпница• 18 февраля 2016
Ответ дляАноним Первый
До чого тут прєдохранятись?пізно вже.
Якраз той один раз і виліз боком.
Як така ж домосідка кажу вам - ви шукаєте собі виправдання і пояснення, чому не хочете гуляти. Як далі плануєте, коли дитина народиться?
Твердая валюта• 18 февраля 2016
Ответ дляАноним Первый
До чого тут прєдохранятись?пізно вже.
Якраз той один раз і виліз боком.
Автор, вывезти ребёнка в магазин или кафе-это не прогулка! Наймите няню, пожалейте ребёнка!
Я_канеша_извиняюсь
• 18 февраля 2016
Ответ дляСтеклянная мышь
А остальное -это ваше дело))
так вони вже самі топають ножкамт а не тільки повзають))))
РозаЛюксен• 18 февраля 2016
Ответ дляВалери89
можно стукнуть и списать все на беременность
А почему бы и нет? Нафига беременную женщину трогать,сильно хочется? Муляет?
Я_канеша_извиняюсь
• 18 февраля 2016
Ответ дляПушАпница
Таки так я шукаю виправдання.
Му ма му ма му• 18 февраля 2016
Ответ дляШанель79
А Вы и дальше аборты делайте.детей убивайте.
Потом в жизни все аукнется.Вы же такая умная.
Я не об абортах, а о том, что нужно думать и предохраняться! Где Вы увидели слово аборт?
Твердая валюта• 18 февраля 2016
Ответ дляАноним Первый
Они не топают! Они разбегаются в разные стороны, чтобы разораться с разных частей парка.
Я_канеша_извиняюсь
• 18 февраля 2016
Ответ дляТвердая валюта
ПушАпница• 18 февраля 2016
Ответ дляАноним Первый
Повірте, коли двоє почнуть бігати - часи з візочком будете з жалем згадувати)
РозаЛюксен• 18 февраля 2016
Ответ дляАноним Первый
Нє,шо ви,най повзає в лютому по калабаням. Ім то шо -ляпнути язиком.
Стеклянная мышь• 18 февраля 2016
Ответ дляАноним Первый
посадите ребенка в коляску и катайте.
повесьте ему игрушек, дайте книжку, листиков, веточку, конфету(шучу)). сходите в зоопарк, чтоб заинтересован зверюшками был, вот и время на прогулке пойдет.
как так не сидит в коляске? как так не гулять?
ПушАпница• 18 февраля 2016
Ответ дляРозаЛюксен
Думаєте, тут ніхто дітей не має?)) Краще дитина місяцями на вулицю не виходитиме?
ПушАпница• 18 февраля 2016
Ответ дляСтеклянная мышь
посадите ребенка в коляску и катайте.
Булочку чи бублика можна і дати.
Стеклянная мышь• 18 февраля 2016
когда дочка в коляске лежала, мы с ней в одну сторону идем, а сын в другую. Веселуха была)))
потом я ему место в коляске на передней раме нашла и возила их двоих)))
Баба на горошине• 18 февраля 2016
Попробуйте выходить когда ребеночку надо засыпать, можно сделать покупки в это время. У меня детки с маленькой разницей. Старшую так приучила, вышли на улицу, уснула в коляске и я домой, коляску на балкон и я свободна. Но это до года. А когда начала ходить уже сложнее.
Вы потом с двумя вообще не выйдете на улицу, старайтесь выделять время и гулять пока не родили второго, говорю из своего опыта. Разница 1г.8м. первые несколько месяцев гуляли не каждый день, потом начали помогать свекры и гулять со старшей, и то я со вторым не каждый день выходила, младшего укачало и на балкон, а сама по-быстрому делаю что-то.
Автор Вам терпения, сил и не берите тяжелое в руки, а дурное в голову. Никого не слушайте, любите деток!
РозаЛюксен• 18 февраля 2016
Ответ дляПушАпница
При чім тут місяцями? У вас дві крайності.
Є різні ситуаціі,і отако всіх під себе приміряти не варто.
В мене меньший в 2 був такий,шо де поставиш - там і бквиться. А до року так кричав на вулиці - люди зглядалися,і то тільки з під´ізду виіжджаєш - зразу в крик. І спав тільки вдома. І то смішно звучить -дати листочка в такому випадку.