LuckuLady• 19 февраля 2016

робоче місце школяра в умовах відсутності простору, порадьте як!

Живемо на валізах, але все ніяк не змінимо/розширимо житло, думали перший клас на продльонці, зекономити на парті. Але дитині треба займатися додатково вдома... Парту ставити ніде навіть складну. Займається на обідньому столі, почала псуватися постава... Замислилася, може стілець купити, а чи домопоже у підтримці попереку, чи доставатиме до стола?
Анка-пулемётчица• 19 февраля 2016
поверьте, при советах оч многие учились за обеденным столом. и норм. если переживаете-купите стул с упором для ног-не будет горбиться

Куколка-мяуколка• 19 февраля 2016
у нас нет парты. сын или на кухне возле меня делает уроки или у себя за столом, сделали на заказ компактный столик чтоб можно было заниматься.
Tatyanayaa• 19 февраля 2016
На кухне думаю можно аременно
автор LuckuLady • 19 февраля 2016
Я більше вже навіть по стілець турбуюся, на звичайній табуретці вже просвічує сколіоз...