Форточка• 22 февраля 2016
Котенок
девочки-красавицы) наша семья в поисках котенка. Предпочтительно темного окраса. Предложите?
Интеллектуальные оладьи• 22 февраля 2016
напишіть Олі, вона волонтерка, якщо у неї немає такого як ви хочете, то по іншим дівчаткам знайдуть :) Котики чисті, за це вона відповідає, допоможе по всих питання, я брала у неї кішечку 1,5 роки тому - привчена, вихована, королева нашого дому :)
Форточка
• 22 февраля 2016
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Спасибо. Сейчас посмотрю
Ответ дляФорточка
Спасибо. Сейчас посмотрю
та там за Ляшком (кіт))) її улюбленець) довго інших шукати, напишіть їй в дописі якомусь і вона фотки повисилає)
Секретница• 22 февраля 2016
Хотите черного малыша? Котик, совсем мелкий еще, от силы месяц. Спасеныш с улицы)