Ответ дляbloom13
группа в ВК. Галя просит помочь ей вести группу. Кто желает может подключиться.
то не просто желание помочь, тут это над уметь.
Таких как ВЫ, на фиг найдет(
Зашла в группу Макса в ВК, и сердце сжалось от последних новостей, комок в горле стоит - Галя пишет: ’Дорогі учасники групи, всі хто хвилюється за нашого Максимка!
На жаль сьогодні блок хіміотерапії припинено! У Максимка збільшені у 5 разів печінкові проби,дає про себе знати Гепатит Б. Сьогодні здані аналізи на виявлення цієї підступної хвороби. На даний момент Максимко приймає ліки для стабільності стану печінки((
Почувається не дуже добре, постійна нудота, біль в ногах та зник апетит. Мама підтримує та підбадьорює Максима як може!!! Дорога наша підтримка просимо Вас помолитись за нашого хлопчика!!! Підтримайте нас бо без Вашої допомоги та молитви нам не справитись!!!
Добро завжди повертається добром!!’ Мысль сразу пришла, что очень не хватает Максимке нашей поддержки здесь, на Советчице - добрых слов, пожеланий здоровья, просто слов участия, фигово ему((((
Очень нужна здесь темка о Максиме!