КАПСЛОЧНИЦА• 04 июня 2013

Пособие для несовершеннолетнего ребенка после развода

Девочки, подскажите, существует ли Пособие для несовершеннолетнего ребенка после развода? если бывший муж алименты не платит? на алименты не подавала,спасибо
sheva7• 04 июня 2013
пособие для малоимущих.

Оцененная• 04 июня 2013
Так подайте на алименты,может больше сумма выйдет
Гороховая• 04 июня 2013
Да,пособие для малоимущих,только мозг вам немного повыносят,типа чего на алименты не подаете,я тоже не подавала,оформила пособие.
Я тут Живу• 05 июня 2013
Подайте на алименты. Через год, если не будет платить, подайте на пеню на алименты, а это 1% в день от суммы долга)) То есть если Вам насчитают алименты 500 грн. в месяц, в год это будет 6 тыс.грн., а пеня составит порядка почти 20 тыс. гривен))
Утка_в_тапках• 06 июня 2013
Да, есть пособие ’тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання (перебування) їх невідоме’
по документам:
Для призначення тимчасової допомоги одержувач подає органу
праці та соціального захисту населення за місцем проживання
(перебування):

заяву за формою, затвердженою Мінсоцполітики; - бланк дадут в собесе

копію свідоцтва про народження дитини;

довідку про реєстрацію місця проживання (перебування) дитини;

довідку про реєстрацію місця проживання (перебування)
одержувача.

Залежно від підстав, на яких призначається тимчасова
допомога, додатково подаються такі документи:

рішення суду (виконавчий лист) про стягнення з одного з
батьків аліментів на дитину; довідка державної виконавчої служби,
що підтверджує факт несплати аліментів одним з батьків протягом
шести місяців, що передують місяцю звернення;

получать будете 30% от прожиточного для детей