Хто будував стосунки з чоловіком у якого вже є дитина від минулого шлюбу, як воно взагалі? Чоловіку 42, є донька від минулого шлюбу, доньці 7 років, мені 35, також є донька від минулого шлюбу, також 7 рочків. Він військовий. Як познайомились він був в Києві по місцю базувались, наче і нормально було. Останній рік часто у відрядженнях десь далеко, бачимось рідко, коли є можливість що він приїздить на відпочинок, на тиждень, хоче в цей час бачити і доньку яка також далеко в іншій області, і батьків і виходить що наша зустріч вона має проходити з усіма. Мені його не вистачає. Але і йому їх усіх не вистачає. Наче ситуація нормальна, він дуже любить доньку, батьків, мене каже любить. Але, я відчуваю, що мені просто його не вистачає. Хтось був в такій ситуації? Це я не нормально усе це сприймаю? Багато хочу?
Спілий баклажан• 1 час назад
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Половина Советчиц не читают глазами. Пол темы написано о том что видеться с родителями это нормально, но Вы все перекрутили и пишете о том что родителей уважать не принято.
Вы на приколе?)
Я где-то пишу такое?)
Я считаю, что это нормально уважать/любить и видеться с родителями.
Я просто написала, что подобные темы тут регулярно и меня удивляют такие семьи. Возможно автор одна из таких и отсюда навеяна тема.
Перекрутили вы
Я где-то пишу такое?)
Перекрутили вы
Ответ дляБабульція
Доньку любить, її буде балувати. Ваша донька йому чужа. Готові з цим миритись? Тим більше його доньці 7 років. Попереду підлітковий вік, юність. Кого як не батька просити купувати дорогі поларунки.
Так само думаю)
Був момент, він каже, хоче спільну дитину.
Кажу, хто буде забезпечувати мою, якщо я буду в декреті, він каже, так аліменти є)
Аліменти є, це Добре, але ніхто не знає, що буде далі
ЖенаАйтишнеГа• 1 час назад
Ответ дляСпілий баклажан
Вы на приколе?)
Я где-то пишу такое?)
Перекрутили вы
Я где-то пишу такое?)
Перекрутили вы
Автора просто задевает что мужчина полностью не растворился в ней. И она ищет виноватых. Родители и дочка не при чем на самом деле.
Бабульція• 1 час назад
Ответ дляНевидимка
А вам нормально не проявлять интерес к ребенку?
У вас проблеми? Схоже що так. Я пишу, що донька для чоловіка на першому місці, і так і має бути. Чим ви читаєте. Зовсім баби подуріли.
ЖенаАйтишнеГа• 1 час назад
Ответ дляAlinaalandra
Так само думаю)
Он уже в колокола бьёт, что рассчитывать на него не стоит в материальном плане, но Вы все равно не видите элементарного))
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Автора такое не устраивает судя по смайлу, который она поставила на Ваш комментарий.
Так, я взагалі нічого не ставила)
Навіть ще не встигла прочитати)
Який смайл 🤣
Навіть ще не встигла прочитати)
Який смайл 🤣
ЖенаАйтишнеГа• 1 час назад
Ответ дляБабульція
В каждой теме срач начинается из-за того, что Советчицы читают жопой. Вы правы.
Білий Лосик• 1 час назад
Ответ дляБабульція
Хто сказав що ці почуття мають бути з претензією. Мова про те що вона йому скаже про свої почуття, а не ультиматум «вибирай або дитина або я».
Автор взагалі нічого не пише поганого про дитину і батьків, порадниці все перекрутили.
Невидимка• 1 час назад
Ответ дляБабульція
У тебя проблемы.
Бабульція• 1 час назад
Ответ дляAlinaalandra
Так само думаю)
Ой ні. Я б просто з ним час не витрачала.
Пожалійте свою доньку, він її не пожаліє.
Білий Лосик• 1 час назад
Ответ дляAlinaalandra
Так само думаю)
Це не чоловічий вчинок. Він бере не лише вас, а вас з дитиною. Типу твоя дитина - твої проблеми. То нехай його дитина живе лише на аліменти
Ответ дляНевидимка
+1 какое-то странное отношение к дочке мужчины, по том что есть свой ребенок.
Да он хочет с ней гулять. Кст никто не мешает звать ее к вам во время приезда.
Ми живемо з моєю мамою, на її квартирі)
Бо грошей у чоловіка не вистачає вкладати в з´єм квартири)
Бабульція• 58 минут назад
Ответ дляБілий Лосик
Так. Правильно вище написали, що в ідеалі, коли у чоловіка достатньо грошей. Щоб вистачило на свою доньку, і на автора з її донькою, щоб ніхто не страдав. Інакше буде боротьба за кожну коаійку. І будь-якому разі чоловіку буде жальче свою рідну доньку.
Ответ дляБілий Лосик
Ні, своїй треба допомогати)
А в моєї є аліменти і тіпа також батько.
Невидимка• 53 минуты назад
Ответ дляAlinaalandra
Ми живемо з моєю мамою, на її квартирі)
И что? И при чем тут аренда?
Это у вас и отца вашего ребенка не хватало денег КУПИТЬ отдельное жилье
размахер• 49 минут назад
Я сейчас в отношениях, ему 41, две дочки и один мой ребенок
Нормально всё спланировано, он полностью занимается своими детьми сам, начиная от готовки и заканчивая кружками, так и было до меня, так как по времени дети жили у него 50 на 50
Меня все устраивает
Ноунэйм• 49 минут назад
Ответ дляAlinaalandra
Так само думаю)
Обязательно рожайте. Рожайте от каждого мужика, кто скажет «привет»
Чем больше прицепов от предыдущих браков, тем быстрее найдете принца на Порше
Білий Лосик• 48 минут назад
Ответ дляAlinaalandra
Ні, своїй треба допомогати)
Мене виховував вітчим, в якого було двоє дітей від попереднього шлюбу.
Їм залишив житло, аліменти + так давав. Але я ні в чому не нуждалась. Якби важко не було, він був для мене батьком.
Ні разу не дорікнув маму щоб я йшла до колишнього по «аліменти» або сама розбирайся зі своєю дитиною.
Патриоточка• 47 минут назад
оце розвели...з хворої голови на здорову)
У чоловіка тиждень відпустки, в яку він намагається побачити всіх, хто йому дорогий. А тут вже скавчання і причитання - ви неважливі, донька ваша чужа, його на першому місці.
Ну і контингент тут сидить...
Ответ дляНевидимка
И что? И при чем тут аренда?
Тобто хлопець ні до чого)
Молодець що не має можливості забезпечити з´єм квартири з коханою дівчиною)
Чи я з колишнім чоловіком мала забезпечити свого майбутнього хлопця квартирою в якій ми б жили)
Щось коментар взагалі ваш тю, тю
Невидимка• 44 минуты назад
Ответ дляAlinaalandra
Тобто хлопець ні до чого)
Щось коментар взагалі ваш тю, тю
Вы не обеспечили квартиру себе и своему ребенку.
Ответ дляНевидимка
Але зараз ми б могли з ним разом знімати.
Але нам зручніше і економніше жити з моєю мамою, як він каже.
Це так, але чоловік наче має також щось робити для сім´ї яку ми будуємо
Бабульція• 35 минут назад
Ответ дляAlinaalandra
Тобто хлопець ні до чого)
Щось коментар взагалі ваш тю, тю
Порадниці кожну ситуацію переводять на себе. Скоріш за все у цієї жінки є колишній, у якого є нова пасія. Тому ця ситуація для неї така болюча)
Чеширская кошечка• 31 минуту назад
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Если женщина интересна и мужчина горит женщиной, то остальные немного сдвигаются на второй план. Так было всегда. Вот когда страсти уже утихают, тогда уже и родители появляются и все остальные. Здесь четко видно что на этапе страстей этот мужчина автором не особо и горит. Поэтому он видится с родителями, дочкой, живёт свою обычную жизнь. Четкий сигнал для автора. Она и сама это видит, что она для него не в приоритете, но ищет виноватых. А виноватых нет. Просто мужчина не горит ею.
Странно, что Автор не обратила внимание на этот комментарий. Я тоже так считаю, когда у нас начинались отношения с мужчиной он был вовлечен в наши отношения на 100%, всё остальное и все остальные были вторичны, потом - да, у нормальных мужчин всё выравнивается. И, к слову, про детей, у моего мужчины 2 детей и у меня 2 детей, никакого дискомфорта я не ощущаю, всё абсолютно комфортно, никто не обижен, всем на всё хватает.
Советчицы местные не любят этот момент, но понятное дело моим детям достается больше, только по той причине, что они с нами живут, никто так буквально ничего не считает, но это очевидно.
У вас, Автор, мужчина не влюблен в вас, не увлечен примите это, как истину и смиритесь, возможно со временем, что-то изменится, но на сегодня - так. И еще момент, то что при планировании ребенка, он сказал, что в декрете для содержания дочери вы должны расчитывать на алименты это очень плохой звоночек, для меня лично он бы стал знаковым.
Невидимка• 32 минуты назад
Ответ дляAlinaalandra
Вы не обеспечили квартиру себе и своему ребенку. Не надо тут про сейчас, съем и тп.
Бабульція• 28 минут назад
Ответ дляЧеширская кошечка
Це просто вам пощастило. Багато тем тут про те, що у чоловіка свої діти, на які він витрачає майже всі свої гроші, а живе на гроші нової жінки. А страждає від цього дитина жінки.
А те, що ваш чоловік більше дає вашим дітям, теж не норм. Мої б з таким папашиком припинили спілкування. Але він дуже любить своїх дітей, і я навіть уявити не можу того, щоб він їх обділяв в угоду чужим.
из желе я• 26 минут назад
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ви в такій ситуації ,на етапі романтичних стосунків, відштовхнули б свою дитину на задній план?
Туся муся• 26 минут назад
Ответ дляВолодарка мрій
Оце ви дивна
Починайте з зі своєї доньки… а так виходить ваша не проблема для стосунків, а його донька- проблема?
Ппц якись. Себе з прицепом пристроїти- норм, а мужика з прицепом їй не подобається їй,проблемно.
Фууу , яка ви мєрзка
Річ в тому, що жінка з дитиною це одна, а чоловік це інше. Так як восновному жінки дивляться за тими дітьми. Я сама з дитиною, але не хотіла б чоловіка з дитиною, хіба що та дитина живе з мамою та інколи гуляє з папою на вихідних.
ЖенаАйтишнеГа• 22 минуты назад
Ответ дляиз желе я
Речь не обо мне, а о мужчине автора. Но не знаю ни одного мужчину, у которого ’период спаривания’, страсть, стояк, самка течет на кровати и он.....выбирает ребенка. Вот ни одного не знаю. Но по ситуации автора, это значит что этот мужчина ее не хочет. Раз он выбирает родителей, дочку а потом уже автора, если у него останется время.
из желе я• 23 минуты назад
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я чудово розумію.
Цікавлюся вашою позицією.
Ви ж цю фразу написали .
Цікавлюся вашою позицією.
Ви ж цю фразу написали .