Дівчатка , хто при вагітності відвідував сауну? На яких термінах? Ваші відчуття і поради:...
T a n y a_• 17 марта 2016
Раніше ходили до сауни? В нас дома баня, парились кожних вихідних і коли завагітніла теж ходила, але вже в кінці і не надовго, мені подобалось нічого страшного в цьому не бачу, якщо організм пристосований раніше до температури.
T a n y a_• 17 марта 2016
Ответ дляljubov@
ходила регулярно до вагітності. З початку вагітності до 14 т. не відвідувала сауну.Потім відновила походи. Градус понизила і час перебування теж. Мені цікавоа думка і відчуття інших вагітних ’банщиць’, як почували себе на останніх тижнях вагітності?
Головне ,щоб Вам було комфортно і не було ніякого дискомфорту)І все буде добре)Я читала в інтернеті, що це навпаки сприяє позитивно на майбутні пологи.