Зупка_цем• вчера в 16:15
Вагітність на ранніх термінах
Дівчата,чи були у вас якісь ознаки вагітності на ранніх термінах?Окрім затримки,і без тесту на вагітність
Зупка_цем
• вчера в 16:24
Ответ дляОпля Картопля
Состояние как при простуде. Температура до 37,4.
Температура такая постоянно была?Или только утром?
Опля Картопля• вчера в 16:24
Ответ дляЗупка_цем
Я уже не помню)
Это 19 лет назад было
Зупка_цем
• вчера в 16:30
Ответ дляIryna067
Стали чутливі груди, з´явилося надмірне слюновиділення, почалися в животі поколювання, наче під шкіру голку на секунду засунули, сонливість, часті походи вночі в туалет, чого раніше не було
Ну груди поки що в нормі,а от поколювання в животі є, слабкість якась, хочеться лежати постійно,і бігати в туалет дуже часто почала,і вночі встаю теж,на сьогоднішній день 3 дня затримки,але тест поки що не покупаю,не хочу засмучуватися раніше часу,бо так хочеться ті дві смужки побачити🥹
Зупка_цем
• вчера в 16:31
Ответ дляIryna067
Ну я температура 37.1,37.2,37.3,37.4,колихається туди сюди,і стан такий,наче мене побили
Ответ дляЗупка_цем
В мене на другий день затримки показало слабеньку другу полосочку, на вечір вже були дві чіткі, дешевий тест з Аврори.
Зупка_цем
• вчера в 16:32
Ответ дляIryna067
Та от я думаю ще пару днів почекаю,якщо нічого не зміниться,поїду за тестом
Зупка_цем
• вчера в 17:13
Ответ дляIryna067
Сподіваюся і щиро бажаю вам щоб він був позитивний🩷🤗
Дякую вам велике❤️Я теж дуже сподіваюся що буде позитивний 🥰🥰