Дівчатка, хто як рятується від недостатку уваги та спілкування. Відчуваю,що деградую. Хоч і крім виховання дітей займаюсь рукоділлям, куховарю, творчо підхожу до їгр з дітьми (поробки, рольві забавки)....... Рятуйте, не вистачає соціуму. Куди піти,сходити??? Курси? Заклади? Психолог?
Евгения Юрьевна• 23 марта 2016
Ответ дляФокус-Покус
Та він працює в ін місті. 5 днів в тиждень. А на вихідних хоче відпочивати(
а сколько деткам? почему сад не хотите?
Dzvina_Dzvinochok• 23 марта 2016
Ответ дляФокус-Покус
Дівчата,а хтось ходив на курси????? От думаю, під домом перукарів готують. Поряд, може вдасться ходити????
Перукарі це мабуть складно. А навчитись робити манікюр, шугарінг, нарощування вій цілком реально. І приймати клієнтів вдома, коли діти в садку. Я ходжу до майстині додому. В неї на 2 тижні вперід все розписано.
Dzvina_Dzvinochok• 23 марта 2016
Ответ дляФокус-Покус
Вам відпочинок не потрібен? Чи ви на курорті 5 днів в тиждень?
Ответ дляЕвгения Юрьевна
а сколько деткам? почему сад не хотите?
Старшому майже 5, тромбоцитопенія,дієте,прогулянки, падати неможна, бігати, стрибати не бажано, треба догляд постійний, а так до цього ходив,але хворів. Меншій 1, 11 міс. В садок теж неможна,бо може заразити ОРЗ старшого,і поповзли тромбоцити((((((
Ответ дляФокус-Покус
я теж така, але того не вистачає,так як за хлібом теж з ними ходжу. Тягнуть мене в різні сторони)))))
когда я поняла что двое детей это скучно - родила третьего - шутка конечно ))) Еще спасает советчица кстати ))) Главное на какающих анонимов внимания не обращать.
Dzvina_Dzvinochok• 23 марта 2016
Ответ дляФокус-Покус
Співчуваю. Пробуйте на вихідні залишати з чоловіком хоч на деякий час. Це також ЙОГО діти. А вам необхідний відпочинок хоч інколи. Просто побути без дітей.
Ответ дляDzvina_Dzvinochok
Дякую за теплі слова..... Та він наче і допомогає, але дійсно хочеться побути позадомом.
Дівчата,якими словами достукатись до чоловіка чи до бабусь????? Всі вважають,що така моя доля, так повинно бути, що все в нормі??((( Може так і є? Не вистачає аргументів......Кажу,що морально та психологічно виснажена, але у відповідь чую, що всім важко((((((((((((((((((((
Скучала по социуму первые 2 года, когда ребенок не мог быть полноценным собеседником. Сейчас ему 3 с половиной - лучший друг))) Вместе играем, танцуем, рисуем, ездим на развивалку, обсуждаем все события, его занятия. В сад пошел с трех, на полдня, только для общения с детками. Ходит не часто, т.к. чаще болеет. По этой причине и не вышла пока на работу. Не знаю, но вот до 6 лет, пока такой интересный возраст у ребенка, хочу побольше проводить с ним время, вместе учиться и расти.
Терпения Вам и взаимопонимания с детьми))
Ответ дляnatapril
Дякую. Приємно, що я не одна))))))))))))))

Ответ дляnatapril
Нема за що)) Діти ростуть швидко, потім би і радий провести з ними час, а вже ти їм нецікавий...
І з цим не посперечаєшся. Старшого вже треба силоміць тримати,щоб цьомнути)))))))))))))))))Пручається.......але тоді зізнається,що соромиться, коли я його тіскаю)))))))))))))))))
Ответ дляФокус-Покус
Дорого поки???? Бабусі робочі конячки((((( Чоловік в іншому місті((( Хоча з ніньою треба покумекати
Може студентка не дуже дорого?
да кому нужны ваши дети даже за деньги?
чужому человеку доверять нельзя, он может не хорошие вещи вытворять с ребенком, а вы даже не узнаете
Ответ дляФокус-Покус
До бабусь, дідусів - ніякими. Не витрачайте сили і нерви в порожнечу. А чоловік - повинен, і крапка. Він батько такий же, як Ві мати. Поставили перед фактом ’Мені треба сьогодні піти туди-то’, показали, де їжа, де одяг, і вперед. Години 2-3 посидить, нічого від нього не відвалиться. Я виходила ще в кілька місяців хоч на годинку хочби за чимось до крамниці, аби побути сама і провітрити голову.
Ответ дляФокус-Покус
Грубо,але може і правда...То як же бути? Заткнутися і сидіти?(
конечно правда. я тоже устала!!!!!!!!!!!!! но главное в нашей жизни - дети,это главный проэкт всей жизни.Знаете, можно лет вкладывать в ребенка душу, а потом кто-то войдет в его доверие и научит своему мировоззрению, они же как губка впитывают. ну та же няня будет по телефону разговаривать, позволять себе вещи,непринятые в вашей семье, и все воспитание ваше пойдет в одно место.
я абстрактно написала, но вот так себе это представляю.
конечно это полная задница и тяжело я вас понимаю.
Ответ дляФокус-Покус
ой, ми часом з вами не родичі? мені говорять,аналогічно, 24 години з дитиною,365 днів на рік, я ще працюю дистанційно, нікуди не хожу.
Ответ дляФокус-Покус
тем более... какая няня? только вы...
Знаете,хорошо что зашла в вашу тему. это мне нужно заткнутся и сидеть.,радоваться тому что есть