Дедуськина бабуська• 25 марта 2016
самокат Scoot and Ride чи Globber
2 самокати біговели. В одному є ручка для батьків, а інший мені здається на довше вистачить...
Ріст доці 85см.
В кого є такі самокати? може розкажете плюси чи недоліки?
Надіюсь будемо перші у нашому дворі)
Ріст доці 85см.
Надіюсь будемо перші у нашому дворі)
globber очень похож на мини микро, только без ручки. Я не представляю зачем родительская ручка на самокате, это смешно мне кажется бегать так за ребёнком :) Хотя, подумав, я часто своего ребёнка возила на мини микро держа за переднюю ручку, особенно в городе, где надо было куда то добежать быстрей, но у меня рост 162, мне было комфортно. Надо щупать скутера в живую, насколько они тихо и легко ездят и какой их вес.
У нас Глобер. Ручка зручна перший рік, коли дитина вчиться кататись і не може зупинитись. А ще зручно водити по торгівельному центру. Доця ставить ноги на підножку і я за ручку везу. Так само до стадіону. А на стадіоні знімаю сидіння і катається як на самокаті.
Scoot and Ride двохколісний. На біговелі зрозуміло як, а як на самокаті 2х колісному поїде?