ОхиИВздохи• 29 марта 2016
Куда сдать орех грецкий кругляк? Киевская обл?
Лежит в сетках около 400 кг ореха куда его пристроить? Сдайте точки где принимают, спасибо.
Веселуха Муха• 29 марта 2016
Ответ дляtolyu
ви мабудь не в курсі, що президент під себе зробив закон і горіх ми не маємо право вивозити за кордон? бо вони примать на завод на пряму.
бляя . капец и туда уже добрался
Веселуха Муха• 29 марта 2016
Ответ дляtolyu
тіхо тіхо, у то бан получите)) ну так йому горіхи за три копійки треба у шакалядки
а я то думаю чего на них цена так упала(((Бедные люди(( Жили себе сколько лет удачно здавали а тут ’сюрприз’
Ответ дляВеселуха Муха
село в якому живуть мої батьки займається клубнікою (там прямо по 20 соток у людей є) і ось думаю, що туди він ще не добрався...а мав би мабуть вже...
Язвочка• 29 марта 2016
Разместите объявление на сайте flagma. Или же сами предлагаейте оптом на базар.
Веселуха Муха• 29 марта 2016
Ответ дляtolyu
о то точно
то паспорт на свиню, то налог на дерево
короче потрібно бути алкашом або лінивим, нічого не робиш та не маєш і платити ні за що не порібно, Це перемога
то паспорт на свиню, то налог на дерево
ОхиИВздохи
• 29 марта 2016
хотела по 25 за кг, но смотрю не реально это, не меньше 20 грн за кг