Подметайло• 11 июня 2013

Що б це почитати??? порекомендуйте

Раніше читала детективи, але не класику.Зараз перечитую Агату Крісті, після пару книг стало не цікаво ....Хочу щось захоплююче,але не романи.Можливо з психологією зв"язане чи щось для розвитку особистості, чи класика ????хто любить читати і багато чого читає   для розширення бачення , направте???буду дуже вдячна
Простецкая• 11 июня 2013
50 отенков серого

Пишущаяся• 11 июня 2013
Макс Фрай Лабиринты Эхо
Бабка-ежика• 11 июня 2013
Песнь Льда и пламени! Не оторветесь
.АлексА.• 11 июня 2013
Почитайте Цвейга.
Я не в теме• 11 июня 2013
последний секрет - вербера.весчь! очень свежо.
melani_mum• 11 июня 2013
легко і швидко читається Анна Гавальда (перечитала всі її книги), також читала Марка Леви, особливо сподобалось книга ’дети свободы’
Пишущаяся• 11 июня 2013
Ответ дляmelani_mum
Марк Леви обожаю все произведения
ЯнаВ• 11 июня 2013
Вам советчицы мало?
автор Подметайло • 11 июня 2013
Ответ дляЯнаВ
Вам советчицы мало?
начиталась про хоббі,згадала ,що і у мене воно - читати ,тільки часу бракує ,от і вирішила поновити

автор Подметайло • 11 июня 2013
всім дякую,розгляну кожний варіант
Крошка Енот• 11 июня 2013
Тесс Геритсен-детективы классные
ИМХОля• 19 июля 2013
Якщо ще не читали Кідрук Мексиканські хроніки Подорож на пуп землі ... і всі його книги Пише живо, цікаво
КоролеВешна• 03 августа 2013
Почитайте класику - трилогию ’Финансист. Титан. Стоик’ Т.Драйзера.