Я такая боевая• 12 апреля 2016

ОСББ в домі - це завжди непорядні намагаються пролізти в керівництво?

У нас в будинку постало питання про організацію ОСББ. Почали ворушитись порядні люди, які і раніше із власної ініціативи робили щось для будинку і двору. А тепер, коли запахло грошима, їх намагаються спихнути і дискредитувати інші - бикуваті, неймовірно хамовиті і безпардонні, які брешуть в очі і роблять "театральні постановки" з надуванням щік і погрозами. І це тільки на етапі організації "ініціативної групи". В хід ідуть такі продумані акції, що я вже шкодую, що увійшла в цю групу і мені страшно подумати, що вони замислили проти своїх же сусідів. При цьому, "на людях" бики перетворюються на хазяйновитих мужичків, яким раптом дім і двір стали не байдужими. Але будинку 50 років, половина пенсіонерів, борг 100 тис. перед ЖЕКом. Невже і в такій ситуації хтось може щось понакрадати? Чи є варіанти? Чи є можливість контролю над такими людьми при владі в ОСББ? (а вони точно будуть обрані, бо обман це те що вони вміють віртуозно, а більшість сусідів на цей популізм купується).
Конфиденциальность• 12 апреля 2016
Мой муж руководит осбб, потому, что никто не захотел. Беготня только и время тратит

Конфиденциальность• 12 апреля 2016
Все вопросы решают голосованием, бюджет и на что тратить. Если сумма большая, то даже один голос против имеет вес
13чудоСВЕТА• 12 апреля 2016
а долги с жека перешли в ОСББ??? Я думала их списивают....
Залатавая• 12 апреля 2016
вам треба попрацювати над своїм піаром
виступайте на зборах, все озвучуйте, наполягайте, що ви двором займалися ще до ОСББ, у вас інтерес не в грошах, а в тому, щоб покращити обслуговування будинку.
як будинок невеликий, то візьміть обійдіть всіх сусідів індивідуально.
Подметайло• 12 апреля 2016
у нас борг списали
Я супер-пупер• 12 апреля 2016
У нас это бб с нового года.
и никакое это не самоуправление, а настоящее самоуправство.
туда почему то лезут притрушенные пенсионеры и предприниматели.
КинДза• 12 апреля 2016
Ответ дляПодметайло
у нас борг списали

со всех жителей?

Скокмоно - стокнуно• 13 апреля 2016
Долги из жека останутся жеку к осбб не имеют отношение.
Я в хожу в инициативную группу и у нас тоже есть те кто даже ни на одно информационное собрание не пришли , но при встрече за должность председателя интересуются! Офигительные люди.
АБВГДэшница• 22 апреля 2016
Удалено администрацией...