Ромашкинная• 1 час назад
Сказав, що непотрібні мої діти...
Зустрічаємось майже рік, обоє розлучені, до 40 років. Він живе у власній квартирі сам, я з двома дітьми. На запитання, про подальші відносини таке видав, сказав, що його і так влаштовує.
Вилами по воде• 1 час назад
Ответ дляНеКонец-Света
А ви на що розраховували?
Мабуть, що будуть потрібні
Всех в сад• 1 час назад
Ну и что?
Раньше нужно было этот вопрос поднять и год на него не просерать
черная мамба• 1 час назад
Автор а вам чем плохо, вы хотите замуж? Он вам не помогает материально?
Кашка-маняшка• 1 час назад
Мне тоже чужие дети были бы в тягость.
И Вы почему-то не выбрали отца одиночку с 2 детьми.
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляВилами по воде
Мабуть, що будуть потрібні
Ну моему мужу мой ребенок нужен. И так и должно быть
ОдинРазНадетое• 1 час назад
Ну як влаштовує, так нехай собі шукає ту, яка його влаштовує, Ви ж не збираєтеся після цього принижувати себе і продовжувати з ним стосунки?
Зашла на 5минут• 1 час назад
А йому нащо ваші діти?Вони ж йому чужі.І дітям вашим він нащо,в них є ж батьки.
40каградусная• 1 час назад
Ответ дляВилами по воде
Мабуть, що будуть потрібні
Так, бидлоти більше, ніж нормальних чоловіків. Тому натрапити на бидлоти шансів заводи більше
Пустощі-веселощі• 1 час назад
Автор, мне тоже не нужны дети моего любимого человека, но это не значит что он мне не нужен и я не люблю. Просто есть ответственность, которую на свои плечи брать не хочу, и имею на это полное право. Вы хотите отца детям или себе мужчину? иногда это может быть два разных мужчины.
Вилами по воде• 1 час назад
Ответ для40каградусная
Я вас обожнюю
40каградусная• 1 час назад
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну слухайте, нормальні чоловіки не бояться відповідальності, тому їх не лякають діти жінки, яку він кохає
Не против• 54 минуты назад
Авторе, а якщо була б дзеркальна ситуація. Двоє дітей у чоловіка, ви живете сама. Які були б ваші дії?
НеКонец-Света• 54 минуты назад
Ответ для40каградусная
А а чому ненормальність чоловіка? Автор жодних фактів не назвала
Непереможна• 54 минуты назад
Ответ дляНеКонец-Света
А ви на що розраховували?
Повісити своїх спиногризів на нову шию, це і так всім зрозуміло.
40каградусная• 54 минуты назад
Ответ дляНеКонец-Света
Ну навіть по таким словам можна його оцінити
Зашла на 5минут• 53 минуты назад
Ответ для40каградусная
Я думаю стало питання що далі?Людям 40+,живуть окремо.Чоловік не розглядає,що б автор з дітьми до нього переїхала.Чесно і я б не розглядала.Для чого мені дома мінімум 3 людей.
40каградусная• 53 минуты назад
Ответ длявре_Динка
С хто сказав що автора кохає той чувак?
Такі як раз шукають вигоду, а не відносини
Бутерброд и я• 53 минуты назад
Ответ дляviter33
Джек-пот для чоловіка)))
Утримувати п’ятьох)))
Це ще за умови, що нема своїх дітей і витрат на них
Утримувати п’ятьох)))
Вы себя наверное с трудом содержите
ИзЮмрудная• 51 минуту назад
Ответ для40каградусная
Так может в этой истории автор ненормальная?