Акукарача• 13 апреля 2016
Кухня верх глянець них матовий.
Поділяється які у вас.
І як краще технологія покриття Глянця. акрилова чи пластик. Чи є фірми фасадів
Акукарача
• 13 апреля 2016
Акукарача
• 13 апреля 2016
О дякую. А чи зручно таке відкриття шкафчиків до верху?
Тобто довгі горизонтальні шафи
Бла бла бла• 13 апреля 2016
у менне колір мокка - дуже модний і гарний - гляьнте в неті.
але коли сонце, видно всеодно дрібні царапини (натерто спеціальною ганчіркою ). таке враження що від пилу царапається. непрактично...подумайте...
Заідьте на склад ВІяру - там прикладете сто варіантів і точно виберете і гаму і матеріал...
я би глянець зараз не брала
AleksandrЯ• 13 апреля 2016
Давайте сделаю просчет, сбросьте данные по кухне на почту mart200812@yandex.ua
Фиктивная• 23 мая 2016
автор тоже нравится такая кухня. Вы уже заказали себе? если да то можно фоточку какие цвета выбрали. Тоже скоро надо будет заказыать.