40каградусная• 25 апреля 2016
Вопрос по ukraine-express,кто пользовался услугой...!?
Девочки здравствуйте!Кто пользовался услугой "Вернуть отправителю"!Сколько такая услуга стоит (не нашла стоимость)!?Прийдет посылка на склад,мне ее надо вернуть в магазин обратно!Спасибо за ответы
Кусочек Сыра• 25 апреля 2016
5 дол я обратно БАД отправляла в магазин ...вернее до этого они принимали а в этот раз внимательно почитали и не взяли
Берюковна• 25 апреля 2016
Ответ для40каградусная
спортдирект (Англия)
если магазин не предоставляет этикетку на беспл возврат то 5 дол+пересылка. Я на амазон отправляла, магазин дал этикетку на беспл возврат, ничего не платила.
очки_ннадо• 25 апреля 2016
Для того, щоб повернути трек назад у магазин Вам потрібно :
1) Внести трек у свій кабінет.
2)ОБОВ´ЯЗКОВО! на трек (який потрібно повернути), у Вашому кабінеті, має бути статус ’Відправка заборонена’.
3)ОБОВ´ЯЗКОВО! Трек поставити в чергу на повернення...’Повернути відправнику’ (тільки після того,як трек пройде сортування) - Заходите у ваші трек номери-нажимаєте на трек, який хочете повернути - ліворуч, під треком будуть платні послуги - вибираєте ’Повернути відправнику’ - зберігаєте .
4)Зайти на сайт, де Ви здійснювали покупку і оформити ’Повернення треку’ (Return label)
Вам нададуть адресу для повернення, та штрих код, так звану, наклейку на повернення (не завжди дають).
5)Ці данні (наклейку) потрібно переслати нам на ел.пошту info@ukraine-express.com або ukraineexpressde@gmail.com
6)ОБОВ´ЯЗКОВО! Паралельно ’Подати запит’ (через ’Службу підтримки’, що є у Вашому кабінеті, в розділ ’Повернення трекінг номеру по США’) з номером треку (який потрібно повернути) та коротко описати ситуацію.
7)Вам виставлять інвойс за повернення (вартість відправки + 5 дол. - послуги компанії UE, за один трек).Це у випадку,якщо Вам не надали return label.
8) Якщо ви надаєте безкоштовну наклейку або вона вже є у вашому треку, то повернення є безкоштовним .
Повернення здійснюється один раз в тиждень.
Увага!!!У випадку,якщо Ви не створили запит,не обрали послугу ’Повернення відправнику’ та не подали інформацію для повернення - повернення не буде здійснене.Притензії щодо не вчасного повернення таких треків не будуть розглядатися.
1) Внести трек у свій кабінет.
40каградусная
• 25 апреля 2016
Ответ дляочки_ннадо
1) Внести трек у свій кабінет.
Огромное спасибо за подробную инструкцию!