УраганнаЯ• 01 мая 2016
Я ніколи не була в Опері
Я ніколи не була в Опері, до найближчого оперного мені 125 км. В один бік.
Одного разу я ходила на балет, але не класичний (КиївМодерн балет).
Я не була в Третьяковці, Луврі та Прадо.
Не бачила океану. Не стрибала з тарзанки.
Не доїла корів. Не каталася на байку.
Не навчилася танцювати.
А ви? прагнете нових відчуттів? Усвідомлюєте швидкоплинність життя?
Що б хотіли спробувати ви?
Не доїла корів. Не каталася на байку.
Не навчилася танцювати.
Що б хотіли спробувати ви?
УраганнаЯ
• 01 мая 2016
Ответ дляKiew
конечно, я хочу многое посмотреть в этой жизни. Поэтому для меня лучший подарок, это не шмотки и украшения, а путешествия, впечатления. Ведь потом вспоминаешь именно это, помнишь пережитые эмоции и чувства ))) Список у меня большой, ни на одну жизнь ))))
Все втигнете?
УраганнаЯ
• 01 мая 2016
Ответ дляKiew
сорі, мав бути в кінці знак оклику, а не питання)
нехай мрії збуваються! і народжують нові)
Маргарита и Мастер• 01 мая 2016
Была в Лувре, но не видела океан.
Каталась на байке, тарзанка, парашют, параплан.
Пробовала доить корову лет в 8...
Поднималась в горы, ныряла с аквалангом...
Ой надо, еще что- нибудь придумать)
Пробовала доить корову лет в 8...
Ой надо, еще что- нибудь придумать)
Совсем другая• 01 мая 2016
У меня никогда в жизни не было кошки и собаки...родители не разрешали.Теперь я мама,дети еще маленькие,я не разрешаю,А жизнь проходит ;)
УраганнаЯ
• 01 мая 2016
Ответ дляСовсем другая
внукам дозволите, заодно самі натішитеся)
УраганнаЯ
• 01 мая 2016
Ответ дляМаргарита и Мастер
Была в Лувре, но не видела океан.
Пробовала доить корову лет в 8...
Ой надо, еще что- нибудь придумать)
Пробовала доить корову лет в 8...
Ой надо, еще что- нибудь придумать)
оскільки Ваші звершення активні, то Вам було б доречно спробувати себе в зворотньому - вишивка хрестиком, плетіння гачком))
Совсем другая• 01 мая 2016
Если серьезно,у меня никогда не было сына,я никогда не скажу СЫНОЧЕК(у меня 2 дочки).Много еще всего,чего у меня никогда не было.
Маргарита и Мастер• 01 мая 2016
Ответ дляУраганнаЯ
Зачем в обратном?
Я все это умею и крестиком и крючком... и на машинке строчить умею)
УраганнаЯ
• 01 мая 2016
Ответ дляМаргарита и Мастер
Зачем в обратном?
так подумалося) щоб в крайнощі)
Маргарита и Мастер• 01 мая 2016
Ответ дляУраганнаЯ
так подумалося) щоб в крайнощі)
Вы скрипели зубами, когда думалось?
Плакат с автографом зимы• 01 мая 2016
А я никогда сильно и страстно никого не любила...Как в кино(((
УраганнаЯ
• 01 мая 2016
Ответ дляМаргарита и Мастер
Вы скрипели зубами, когда думалось?
...? Ви не в настрої? Вас хтось образив?
Маргарита и Мастер• 01 мая 2016
Ответ дляУраганнаЯ
Да, нет.
Отличный день)
Бибер-анонимер• 01 мая 2016
файер фоксом пользуетесь что ли постоянно или гугл хром? скачайте оперу чего уж там...
УраганнаЯ
• 01 мая 2016
Ответ дляМаргарита и Мастер
Да, нет.
Отличный день)
про скрежет зубів - воно, знаєте, якось не те...
УраганнаЯ
• 01 мая 2016
Ответ дляБибер-анонимер
джоук?
зачьот)
Маргарита и Мастер• 01 мая 2016
Ответ дляУраганнаЯ
мне сегодня все то)
Бибер-анонимер• 01 мая 2016
автор, а по теме - мечтаю научиться играть на скрипке.
очень нравятся: Сергей Шнуров ’привет морриконе’, Юрима, Рольф Ловленнд.
но, это мечта такая, как по мне, несбыточная, я скорее детей жильем обеспечу, чем научусь играть.
вот есть мечты, а есть планы. так что пусть мечты остаются мечтами.
УраганнаЯ
• 01 мая 2016
Ответ дляБибер-анонимер
так сумно ж просто мріяти
а коли мрії збуваються, нові народжуються - класно
п.с. по скрипку: мої батьки (точніше, тато) хотіли, щоб я була музикантом - віддали у муз.школу (скрипка :) а я мріяла малювати, просилася в худ.школу...муз.школа в житті не згодилася, а художня була б корисна - зараз працюю у сфері, дуже дотичній до худ.мистецтва.
Прислухайтеся до бажань дітей! вони мають право на власні помилки.
УраганнаЯ
• 01 мая 2016
Ответ дляПлакат с автографом зимы
як правило, такі відносини мали б завершитися раптово на такій високій пристрастній ноті - тоді б Ви згадували їх решту життя з солодким щемом у грудях.
А якщо продовжилися б - то перегоріли, або розбилися об побут...тоді жорстоке розчарування.
То я з власного досвіду - було і те, і те)
Стосунки без зобов´язань - це часом дуже круто) коли насолоджуєшся саме цим моментом і не чекаєш більшого.
Тобто не так, як у жарті про те, коли випадковий парубок зацікавлено глянув на дівчину, а вона вже подумки вийшла за нього заміж і народила йому дітей.
Ми завжди багато очікуємо, тому часто обламуємося.