Доброго вечора!В мене є одна історія про цю людину https://www.kidstaff.com.ua/allusertems-855793.htm...
Я їй викупляла товар із Польщі(взуття) вони мене так обманули шо просто( Я їм завжди викупляла потім вони гроші переводили) останній раз пропали((( замовлення зробили не оплатили.. то так не потрібно було входити в довіру сама була винувата..десь через 3 тижні вони появляються і просять що вони оплатять товар що лежали в лікарні і т.д. я ввійшла в довіру і їм повірила)ще написали що вони оплатять тут почали поступати якісь гроші від інших прізвищ..тільки писали що Вам повинна була перейти сума така то така то і я їм писала так прийшла потім ще прийшла кароче прийшло забагато вже..і вони ще так подобренькому писали що Юленька Вам прийшла сума така то така то переведіть на таку то карточку я без зайвих мислів скидаю їм ту суму..вони написали мені адреси я відправила товар..вроді конфлікт був вичерпаний кожного дня просили щоб я змінила відзив що вони змінили а я нє..тут десь через два тижні дзвонить мені якись мужик і починає угражати що я така сяка взяла гроші за товар і ні товару і ні грошей..що вони на аукро купляли взуття в мене бо вони гроші на мою карточку скидали і вони мене вичислили і сказали мій адрес і почав кароче лякати мене міліцією((потім я якось тому мужику пояснила що то не я продаю на аукро я взагалі не зареєстрована там ...мене просто підставили та ОПТОПОЛЬША яка тут продає в кідстафі і на аукро якщо потрібно маю 2-ссилки де вони тіпа продавали ...я довго з ним спілкувалася хотіли витягнути їх на чисту воду але нам не вийшло вони дуже зашифровані люди..просто обідно що я із своєї кишені віддала людині 590 грн бо ці люди які купляли на аукро з Донецької обл...той чоловік в АТО купити ніде не можуть ось і купили на аукро тіпа в мене бо гроші скинули мені..я чесно в шоці що такі люди афірюги можуть бути!!!!!((((
Але мені приходило від них ще ж оплати і мені здається що вони також тих людей киданули просто люди мене не можуть найти а попався крутий дядько і найшов ((Мені просто шкода людей(Як можна їх покарати в мене вся їхня переписка з оптопольшею є..просто коли був той конфлікт вона всі свої обявлення в кідстафі постирала а тепер бачу знову почала продавати як їм не соромно ((((..вибачайте що така довга історія але всередині шкребе так що Ви не повірите просто хочу щоб люди не попалися на аферистів ..гроші я напевно свої не поверну (
Ответ дляРусичка24
А вы же им остаток денег переводили, вот заблокируйте им ту сумму в привате.
та ми дзвонили мені той що в АТО служить пробив номер телефону і де живе..дзвонили казав що він кум попросили йому перекинути він не вчому не винен дитинка в трубку плаче..кароче такий розвод що просто