Я Вас не боюсь• 04 мая 2016
Не можу коментувати порадницю...
Не можу знайти інформацію на рахунок коментування "СОВЕТЧИЦЫ" ... коментувати не можу, написано "недостатньо коштів на рахунку "... а скільки має бути? Хтось каже, що це безкоштовно... в чому ж тоді справа?:)
Снежана Денисовна• 04 мая 2016
советчицу вы можете комментировать бесплатно
раздел ищу - стоит 10 копеек ответ, если ваш ответ выбран полезным 10 копеек возвращается вам на счет
пополнить счет можно здесь https://www.kidstaff.com.ua/informer/main.html