Лидия-51d4• сегодня в 16:43

Кияни, як ви переживаєте наслідки російського обстрілу?

Кияни, як ви переживаєте наслідки російського обстрілу? Де тепер купуєте звичні продукти, яких поки що немає в супермаркетах (бізнес перебудовується, сподіваюся, скоро все налагодиться)? Інші товари, книжки, будівельні матеріали? У кого що змінилося у звичних кафе та ресторанчиках, куди ви звикли ходити?
Все для малечі• сегодня в 17:45
Ответ дляЛидия-51d4
ой забула вас спитати)))))
добре, ганьбіться далі)

автор Лидия-51d4 • сегодня в 17:45
Ответ дляЧупакабраЗеБест
меня тут все знают, я старожил. а вот что ты - засланный казачок - есть подозрение.
так, так, судячи з того якою мовою ти тут пишеш, то точно старожил))))
автор Лидия-51d4 • сегодня в 17:46
Ответ дляВсе для малечі
добре, ганьбіться далі)
дякую, що дозволили, як би я без вас))))
Анна_Бель• сегодня в 17:51
Ответ дляWendy Rhoades
Нічого поки не змінилось, деякі продукти зникли в магазині, але я купила їх в іншому. В супермаркеті менший асортимент, але особисто мені поки всього вистачає.

Що мало б змінитись не розумію? Замість гречки купити рис?
А мені все змінилося. Треба весь квартал обійти, щоб купити звичні продукти. 70% базов речей-не має. І ціни вже на десятки грн більше
Не ангелы• 2 часа назад
В мене нічого не змінилось
Kot_v_meshke• 2 часа назад
Ответ дляАнна_Бель
Навіть цікаво, яких базових речей немає?
Remensa• 2 часа назад
А шо , в Києві людей немає? Вийдіть на вулицю і проводьте своє опитування.
Кияни живуть. Так само,як і харків´яни,, одесити, сумчани та ін.
Remensa• 2 часа назад
Ответ дляАнна_Бель
Яких речей?
Все для малечі• 2 часа назад
Ответ дляАнна_Бель
наприклад?
Те, що ціни ймовірно вище, в це я вірю, але без чого ви не можете обійтись, що треба прям весь квартал обходити? І в якому це районі таке?

svitirok• 2 часа назад
Ответ дляЛидия-51d4
Мені цікаво, я журналіст (ні, не шпигун)))) Я, наприклад, тепер за овочами та фруктами, свіжим м´ясом їжджу на ринок. Там купую вже і чай, каву, яйця.
Мій дід пережив голодомор, мої батьки- голод 46 року, я - 90ті роки з маленькими дітьми на руках((. Геть не розумію про що ваша печаль