Лыжи со вспышкой• 09 мая 2016

Тема делікатна...

В якому віці варто починати статеве виховання?СТОСУЄТЬСЯ ХЛОПЧИКА...(зараз дитині 5,5)
Хочу бути готовою до того,коли дитина запитає "що таке секс?",не хочу ніяковіти.Як пояснити дитині що ЦЕ таке в різні вікові групи?(не знаю,коли запитає і чи запитає взагалі)
Перечитала багато статтей на тему виховання,але для себе висновків мало зробила.З чого починати?хотіла б почути думку мам або татів,які вже це пройшли.
Готова вислухати будь-яку думку чи критику в свою сторону.
Вареный лук• 09 мая 2016
не усложняйте

парИла я парИла• 09 мая 2016
Для начала купите книгу відверта розмова про це и читайте вместе
Мир Мир Мир!• 09 мая 2016
пусть мальчику папа расскажет
Бабушка-байкерша• 09 мая 2016
Мой спросил что такое секс в 6 лет :)
А через 20 минут - вопрос что такое презервативы (реклама виновата)
Рассказала понятно для ребенка такого возраста
Жерица ночи• 09 мая 2016
У меня мальчуган) но ему всего 3 мес. так я уже задумываюсь как правильно нужно объяснить будет, а то у меня знакомая своему объяснила что дети через поцелуй появляются. Представила сразу как в школе с него смеяться будут.
автор Лыжи со вспышкой • 09 мая 2016
Ответ дляБабушка-байкерша
Мой спросил что такое секс в 6 лет :)
як саме ви пояснювали дитині в 6 років,що таке секс і презервативи?)))
автор Лыжи со вспышкой • 09 мая 2016
Ответ дляЖерица ночи
от і я не хочу спотворити думку про ЦЕ.Хочу пояснити доступно,але невульгарно.
автор Лыжи со вспышкой • 09 мая 2016
Ответ дляМир Мир Мир!
пусть мальчику папа расскажет
тато дуже рідко буває вдома.Скоріше за все на цю тему буду говорити з ним я)