Повелительница лампочек• 09 мая 2016
Рабочая виза в Польшу. Срочно.
Очень нужно открыть национальную визу в Польшу, все документы на руках, проблема с датой регистрации документов, не просто проблема, а полный завал, ну никак не можем поймать дату на луцкий округ (Луцк, Ровно,Тернополь).Может у кого есть проверенные и не очень дорогие посредники, но только что бы реальные, ну очень нужно, плизззззззз.
Нога на ногу• 09 мая 2016
я чоловіку зараз роблю, ми з Луцька, тепер це коштує нам 1500 грн але обіцяє на травень-поч. червня поставити на реєстрацію можу в повідомлення скинути контакти хлопця, я вперше працюю з ним але їздить друг вже роки 4 т реєстрацію тільки в нього робить
Нога на ногу• 09 мая 2016
на липень-серпень 1000 грн шенгенка дешевше) до 3 травня це коштувало до 1000 грн((( ми не встигли трошки(
Повелительница лампочек
• 09 мая 2016
Ответ дляДедуськина бабуська
И на когда нужна запись?
на июнь месяц, число не так уж важно
Повелительница лампочек
• 09 мая 2016
Ответ дляНога на ногу
Ціна влаштовує, місяць червень тоже влаштує, хотілося б щоб точно це все було. так, якщо можете то скиньте координати, буду дуже вдячна.
Повелительница лампочек
• 09 мая 2016
Ответ дляНога на ногу
пізно, запрошення буде не дійсне, мені потрібно тільки національну, в мене запрошення від поляка на руках.
Повелительница лампочек
• 09 мая 2016
Ответ дляМышша
Могу уточнить по цене завтра
отлично, буду ждать от вас ответ.
Нога на ногу• 09 мая 2016
Ответ дляПовелительница лампочек
передзвоніть йому, там є на сторінці номер.! Гроші бере тільки після того як поставить на реєстрацію!!! і тільки після того як ви впевнетесь що є на черзі!! а далі 7-10 днів і віза.
Повелительница лампочек
• 09 мая 2016
Ответ дляНога на ногу
Дуже дякую, завтра перезвоню, просто з четверга діють нові правила регістраціі в нашому окрузі, заборонили регістрацію на сайті, тепер вроді будуть регіструвати тільки в телефонному режимі, але на ті телефони не можливо дозвонитись. Ви б також уточнили інформацію у нього, щоб ви не надіялись , а потім тільки втратили час.