Я натуралка• 16 мая 2016

Изменение дохода при субсидии

Девочки, если доход уменьшился значительно, то надо уведомлять собес? И пересчитают ли?
Любимка-анонимка• 16 мая 2016
подавайте на перерахунок за останні 3 міс - вам збільшать субсидію.
якщо просто вопідомите - перерахують лише в 2017році і то за увесь 2016 рік, вам так невигідно.

Снатал2015• 16 мая 2016
Их это не волнует,даже если его вообще нет-они прописывают минимальную и считают
автор Я натуралка • 16 мая 2016
Ответ дляСнатал2015
Хорошо, а увеличение их волнует?
Любимка-анонимка• 16 мая 2016
Ответ дляСнатал2015
це якщо дохід менший за мін.зарплату, а якщо автору теперішню субсидію рахували по більшому доходу, аніж мін.з/п і сьогоднішній дохід, то зараз перерахують по меншому і субсидія буде більшою.
автор Я натуралка • 16 мая 2016
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Справка за 3 мес. уже неактуальна. Отменили.
Любимка-анонимка• 16 мая 2016
Ответ дляЯ натуралка
блін, коли ж вони встигли.....

тоді цього року не перерахують, перерахують наступного. Але навіщо їх повідомляти, якщо вони самі дають запити в податкові , залишається загадкою...
автор Я натуралка • 16 мая 2016
Ответ дляЛюбимка-анонимка
блін, коли ж вони встигли.....

Там много изменений, см. 30.04.16.
А почему пересчет в следующем году, а не в этом?
И еще интересно, а если наоборот увеличился, то они сразу пересчитывают?
Любимка-анонимка• 16 мая 2016
Ответ дляЯ натуралка
Там много изменений, см. 30.04.16.
ні, так само на наступний. Ну в усякому разі раніше так було:) субсидія на поточний рік надається відповідно до доходів в минулому році.
нещодавно тут вчора-позавчора дівчина писала, що збільшився дохід, вона дзвонитьу собес, а інспектор їй каже, що це все на наступний рік їй перерахує і вона сама по податковій подивиться.
Любимка-анонимка• 16 мая 2016
дякую, подивлюся. Мені цього місяця продовжили автоматично субсидію ще на рік, я там особисто не була.

автор Я натуралка • 16 мая 2016
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Не за что.) Постанова 848 с изменениями.
Я вот не могу понять. Везде написано, что перерасчет они могут делать в любой момент и связано это может быть с неотопительным сезоном, с изменением тарифов и т.п., а вот про изменения дохода я ничего не нашла, кроме того, что надо уведомлять собез.
Любимка-анонимка• 16 мая 2016
Ответ дляЯ натуралка
да, я більше року субсидію отримую, мені автоматом перераховували при підвищенні тарифів на е/е і в опалювальний сезон, при цьому сума мого доходу бралася незмінно, змінювалися лише витрати комуналки згідно соцнормам, і згідно коефіцієнту збільшувалася субсидія.
автор Я натуралка • 16 мая 2016
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А Ваш доход за это время менялся?
Любимка-анонимка• 16 мая 2016
Ответ дляЯ натуралка
А Ваш доход за это время менялся?
ні, до речі:) да, я зрозуміла, що мій випадок не точно такий, як ваш.
ви подзвоніть у собес, там вам навіть по телефону все скажуть, щоб ви не приходили:)))))