16 мая 2016

В кого дітки на грудному вигодовуванні, підкажіть?

Підкажіть будь-ласка може в когось таке було... в одній груді багато молока, грудь повна а друга мягка і пуста і дитина нехоче її ссати...що робити і чого воно так? в кого так було підкажіть...
і ще одне питанячко про заморожування грудного молока: чи можна наприклад в одну бутилочку після кожного годування сціджувати по 20мл молока і добавляти в морозилку в одну і ту ж бутилочку? тобто чи до замороженого можна добвляти свіже в одну і ту саму бутилочку для заморозки? дякую
Тамбовский мел 16 мая 2016
Если в одной груди меньше молока, чем в другой, делайте массаж, во время купания -массаж теплой водой, предлагайте эту грудь, когда ребенок в полусонном состоянии.
Добавлять молоко к уже замороженном думаю нельзя. Чю
Diiiiiidko 16 мая 2016
Можна змішувати молоко однієї температури. Тобто, щоб додати до молока з холодильника, треба нову порцію теж охолодити.
Ресничный червь 16 мая 2016
сцеживаться вообще не нужно
автор Рыжик-пыжик 16 мая 2016
Ответ дляРесничный червь
сцеживаться вообще не нужно
знаю але в планах вирвати зуб і треба паро годин протягнути а бажано пів дня тому треба за тиждень трошки націдити щоб розморозити і погодувати дитину
автор Рыжик-пыжик 16 мая 2016
Ответ дляDiiiiiidko
Можна змішувати молоко однієї температури. Тобто, щоб додати до молока з холодильника, треба нову порцію теж охолодити.
тобто до замороженого неможна неморожене?
Ресничный червь 16 мая 2016
Ответ дляРыжик-пыжик
знаю але в планах вирвати зуб і треба паро годин протягнути а бажано пів дня тому треба за тиждень трошки націдити щоб розморозити і погодувати дитину
ой да ладно, мне недавно скорая колола обезболивание и норм
автор Рыжик-пыжик 16 мая 2016
Ответ дляТамбовский мел
Если в одной груди меньше молока, чем в другой, делайте массаж, во время купания -массаж теплой водой, предлагайте эту грудь, когда ребенок в полусонном состоянии.
Добавлять молоко к уже замороженном думаю нельзя. Чю
дякую
Купипупсичек 16 мая 2016
На второй вопрос могу ответить что нет. На каждую порцию свой пакет или бутылочка
Я не заморачиваются а выпиваю но смешивать разный ’удой’нельзя
Относительно груди читала что такое может быть . Вы все равно давайте ребенку и другую грудь ,может молоко появиться ну а если нет. Что поделать будете одной кормить
Diiiiiidko 16 мая 2016
Ответ дляРыжик-пыжик
тобто до замороженого неможна неморожене?
Не можна. Зіпсується.
автор Рыжик-пыжик 16 мая 2016
Ответ дляКупипупсичек
На второй вопрос могу ответить что нет. На каждую порцию свой пакет или бутылочка
Я не заморачиваются а выпиваю но смешивать разный ’удой’нельзя
Относительно груди читала что такое может быть . Вы все равно давайте ребенку и другую грудь ,может молоко появиться ну а если нет. Что поделать будете одной кормить
зрозуміло
Болтушка Му 16 мая 2016
додавати до замороженого не можна, бо нове молоко буде передавати свою плюсову температуру вже замороженому, вийде, що верхня частинка молока розморожується і заморожується знову.

Груди можуть бути різні, це фізіологічно і вже нічого не поробиш, може в них навіть однаково молока, але тугість сосків різна, з одної молоко іде швидко і інтенсивно, з іншої туго і довго.
Намагайтеся 2 години однієї груддю годувати, 2 години - іншою, якщо частіше просить.
автор Рыжик-пыжик 16 мая 2016
Ответ дляDiiiiiidko
Не можна. Зіпсується.
дякую....((( получається ще невийде підготувати молока....мммм по 20грам зціджую то по 20грам в кожній бутилочці то морозілки нехватить
Diiiiiidko 16 мая 2016
Ответ дляРыжик-пыжик
дякую....((( получається ще невийде підготувати молока....мммм по 20грам зціджую то по 20грам в кожній бутилочці то морозілки нехватить
В пакети морозьте, вони пласкі будуть.
автор Рыжик-пыжик 16 мая 2016
Ответ дляРесничный червь
ой да ладно, мне недавно скорая колола обезболивание и норм
тільки без філософії)) бувають різні обезболюючі те що будуть колоти мені сказали неможна.
+ мене не буде біля дитини години 4 так як в стоматолога черги дурдом і їхати далеко до стоматологі а їду марштруткою, з дитиною буде чоловік неможе дитина лишатись пів дня голодна.
автор Рыжик-пыжик 16 мая 2016
Ответ дляDiiiiiidko
В пакети морозьте, вони пласкі будуть.
в простих нереально а спеціальних в нас немає в продажах, маю стаканчики від авент на 240вроді мл молока
Diiiiiidko 16 мая 2016
Ответ дляРыжик-пыжик
в простих нереально а спеціальних в нас немає в продажах, маю стаканчики від авент на 240вроді мл молока
Можете спробувати охолоджувати перед заморозкою, назбирати охолодженого, а потім заморозити. Охолоджене в холодильнику до тижня зберігається.
автор Рыжик-пыжик 16 мая 2016
Ответ дляDiiiiiidko
Можете спробувати охолоджувати перед заморозкою, назбирати охолодженого, а потім заморозити. Охолоджене в холодильнику до тижня зберігається.
тобто тримати в холодильнику стаканчик і що раз добавляти молочко на протязі дня а в кінці дня заморозити назбиране так?) гарна ідея)))) а так можна?
Купипупсичек 16 мая 2016
Ответ дляРыжик-пыжик
дякую....((( получається ще невийде підготувати молока....мммм по 20грам зціджую то по 20грам в кожній бутилочці то морозілки нехватить
Вот и у меня такие остатки поэтому не морожу.
Можете в пакеты на морозиться он и в правда мало места занимают.

Мне когда надобно было приготовить молоко (уходили на под дня) я остатки оставляла и кормила аду сперва остатком потом новым и так у меня вышла целая бутылка 100 мл и мне хватило на 6 часов отлучиться
Правда молоко может храниться 6 часов при комнатной температуре
Купипупсичек 16 мая 2016
Ответ дляРыжик-пыжик
тобто тримати в холодильнику стаканчик і що раз добавляти молочко на протязі дня а в кінці дня заморозити назбиране так?) гарна ідея)))) а так можна?
Так тоже нельзя . Почитайте в инете. Каждая порция в своей таре .
Может конечно и попробуйте по я читала что у многих молоко потом горит и ребенок просто не пьет его
Diiiiiidko 16 мая 2016
Ответ дляРыжик-пыжик
тобто тримати в холодильнику стаканчик і що раз добавляти молочко на протязі дня а в кінці дня заморозити назбиране так?) гарна ідея)))) а так можна?
Маєте один стаканчик, в який будете зливати, в ньому охолоджене. Зціджуєтесь в окремий стаканчик, ставите в холодильник, чекаєте поки буде тієї ж температури, що і в стаканчику для зливання і переливаєте. І так кожен раз. Головне - зачекати, поки нова порція охолоне. І змішуєте тільки те молоко, яке зціджуєте протягом доби.

Я так робила коли намагалась зберегти ГВ і збирала для дитини хоч на один раз поїсти.
автор Рыжик-пыжик 16 мая 2016
Ответ дляКупипупсичек
Так тоже нельзя . Почитайте в инете. Каждая порция в своей таре .
Может конечно и попробуйте по я читала что у многих молоко потом горит и ребенок просто не пьет его
як горить? щось недокінця зрозуміла...)
якщо злити в одну тару то як може перегорати?
автор Рыжик-пыжик 16 мая 2016
Ответ дляDiiiiiidko
Маєте один стаканчик, в який будете зливати, в ньому охолоджене. Зціджуєтесь в окремий стаканчик, ставите в холодильник, чекаєте поки буде тієї ж температури, що і в стаканчику для зливання і переливаєте. І так кожен раз. Головне - зачекати, поки нова порція охолоне. І змішуєте тільки те молоко, яке зціджуєте протягом доби.

Я так робила коли намагалась зберегти ГВ і збирала для дитини хоч на один раз поїсти.
ой дякую вам щиро за допомогу))))так і буду робити!
Купипупсичек 16 мая 2016
Ответ дляРыжик-пыжик
як горить? щось недокінця зрозуміла...)
якщо злити в одну тару то як може перегорати?
Ссори планшет сам правит - горчит
автор Рыжик-пыжик 16 мая 2016
Ответ дляDiiiiiidko
Маєте один стаканчик, в який будете зливати, в ньому охолоджене. Зціджуєтесь в окремий стаканчик, ставите в холодильник, чекаєте поки буде тієї ж температури, що і в стаканчику для зливання і переливаєте. І так кожен раз. Головне - зачекати, поки нова порція охолоне. І змішуєте тільки те молоко, яке зціджуєте протягом доби.

Я так робила коли намагалась зберегти ГВ і збирала для дитини хоч на один раз поїсти.
може знаєте скільки часу можна зберігати в морозильнику молочко?
Diiiiiidko 16 мая 2016
Ответ дляРыжик-пыжик
ой дякую вам щиро за допомогу))))так і буду робити!
Тільки перед заморозкою понюхайте, щоб не скисло. Всяке може бути.
автор Рыжик-пыжик 16 мая 2016
Ответ дляКупипупсичек
Ссори планшет сам правит - горчит
ааааа я ж то думаю що перегорає вроді в груді тільки_))))
Diiiiiidko 16 мая 2016
Ответ дляРыжик-пыжик
може знаєте скільки часу можна зберігати в морозильнику молочко?
Не менше місяця, в морозильній камері глибокої заморозки до півроку.
автор Рыжик-пыжик 16 мая 2016
Ответ дляDiiiiiidko
Тільки перед заморозкою понюхайте, щоб не скисло. Всяке може бути.
ок)
автор Рыжик-пыжик 16 мая 2016
Ответ дляDiiiiiidko
Не менше місяця, в морозильній камері глибокої заморозки до півроку.
дякую)
галинамирза 16 мая 2016
Будьякий лікар який не тямить в ГВ скаже що не можна й край.Я стоматолог і годуюча мама тому скажу, що припарати без адреналіна(наприклад мепівастезін), можна вагітним і годуючим.Після процедури доки ви доїдите, період напів виведення пройде.Поговоріть нормально з лікарем, нехай підбере припарат, або скаже вам де купити той який можна, припаратів багато .Запитайте який припарати будуть вводити в ведіть його в елактації і подивіться в якій він зоні.