Рыжик-пыжик• 16 мая 2016
В кого дітки на грудному вигодовуванні, підкажіть?
Підкажіть будь-ласка може в когось таке було... в одній груді багато молока, грудь повна а друга мягка і пуста і дитина нехоче її ссати...що робити і чого воно так? в кого так було підкажіть...
і ще одне питанячко про заморожування грудного молока: чи можна наприклад в одну бутилочку після кожного годування сціджувати по 20мл молока і добавляти в морозилку в одну і ту ж бутилочку? тобто чи до замороженого можна добвляти свіже в одну і ту саму бутилочку для заморозки? дякую
Купипупсичек• 16 мая 2016
Ответ дляDiiiiiidko
Маєте один стаканчик, в який будете зливати, в ньому охолоджене. Зціджуєтесь в окремий стаканчик, ставите в холодильник, чекаєте поки буде тієї ж температури, що і в стаканчику для зливання і переливаєте. І так кожен раз. Головне - зачекати, поки нова порція охолоне. І змішуєте тільки те молоко, яке зціджуєте протягом доби.
Я так робила коли намагалась зберегти ГВ і збирала для дитини хоч на один раз поїсти.
Чисто логически так возможно и можно сделать .
Но я бы все рано не рисковала.
Если масик не захочет кушать мужу придется мчать в аптеку
Хотя решать толтко ваМ
Удачи
Но я бы все рано не рисковала.
Хотя решать толтко ваМ
Удачи
Рыжик-пыжик
• 16 мая 2016
Ответ длягалинамирза
Будьякий лікар який не тямить в ГВ скаже що не можна й край.Я стоматолог і годуюча мама тому скажу, що припарати без адреналіна(наприклад мепівастезін), можна вагітним і годуючим.Після процедури доки ви доїдите, період напів виведення пройде.Поговоріть нормально з лікарем, нехай підбере припарат, або скаже вам де купити той який можна, припаратів багато .Запитайте який припарати будуть вводити в ведіть його в елактації і подивіться в якій він зоні.
розумієте я гостюю в батьків далеко від цивілізації))) поїду в районий центр робити, а там державна стоматологія і відповідно і обезболюючі з часів СССР мабуть))) я запитувалась щоб підібрали казали немає з чого так як обезболюють старим методом.
Рыжик-пыжик
• 16 мая 2016
Ответ дляКупипупсичек
Но я бы все рано не рисковала.
Хотя решать толтко ваМ
Удачи
Но я бы все рано не рисковала.
Хотя решать толтко ваМ
Удачи
суть в тому що вибору немає так як дитя залишиться з батьком)
тому або пробувати розморожене молоко або давати кашу, думаб перший варіант кращий.
Купипупсичек• 16 мая 2016
Ответ дляРыжик-пыжик
Однозначно первый вариант лучше. Попробуйте сделать так как я писала может и у вас получиться 100 мл чистыми собрать не доливать . Или вы уже много кушаете
Ромашка_Бегемотовна• 16 мая 2016
У меня одна грудь полная была, к ней и прикладывала в основном. Кормила до 2,5, все нормально было и с кормлением, и с выходом из гв, и по размеру никак не отличаются сейчас))
Вероятненько• 16 мая 2016
Молоко действительно может быть только в одной груди, чтобы набиралось немного, кормите ею ночью. Желательно с 3 до 6 часов. В этот промежуток идет максимальная выработка молочка. У меня ребенок грудь вообще не брал, я сцеживала и замораживала в обычные пакеты для заморозки и все было отлично. Еще пробовала в пластмассовые коробки из под детских творожков или йогуртов актимель закрывая их пленкой. Вы же не на месяц сцеживать будете?!
Тамбовский мел• 17 мая 2016
А взять ребенка с собой, покормить перед самой процедурой? И потом через 1,5-2 часа сцедить и слить и новым молоком уже покормить?