Тоскующая• 21 мая 2016
Ноги і бікіні краще робити перший раз воском чи шугарніг?
Ноги і бікіні (глибоке) краще робити перший раз воском чи шугарніг?
І що менше болить?
Нарешті наважилась спробувати, страшно))) ПО часу одиноково і те і інше? Швидкість відростання, можливість вростання одинакова? І взагалі ваші відгуки про дані процедури, дякую!
І що менше болить?
НеКонец-Света• 21 мая 2016
Шугарінг довше по часу, але якісніше, надовше хватає) Болить менше шугарінг, і вростає менше. Воском дешевше, як правило.
Тоскующая
• 21 мая 2016
Ответ дляНеКонец-Света
наскільки довше, приблизно? наприкла, воском 2 години, шугарінг 3 чи як? для мене важливо
НеКонец-Света• 21 мая 2016
Мій досвід лазера негативний. Лазер не видаляє волосся назавжди! Після родів виросло все те саме. До лазера пробувала бритву, епілятор, крем, віск. Перейшла на шугарінг. Знаю людей, що після лазера теж ходять на шугарінг.
Пацака-задирака• 21 мая 2016
для мене краще шугарінг, після нього майже не вростає волосся, а після воску -жах((((((((((
роблю сама собі, шугарінг у мене займає в два рази довше часу чим віск(((
zaychenyatochko• 21 мая 2016
я також,за шугаринг.Сама нещодавно спробувала, і так сподобалось все( до цього 2 роки робила воск)
тепер тільки шугаринг.
Тоскующая
• 21 мая 2016
Ответ дляПацака-задирака
де купляєте пасту, якщо не секрет)? також думала сама робити, але перший раз хочу до майстра сходити
Тоскующая
• 21 мая 2016
Ответ дляzaychenyatochko
тепер тільки шугаринг.
підкажіть, будь-ласк, де купити пасту?