Шиндыручек• 27 мая 2016

купон на фри шип Виктория Сикрет

Девочки, подскажите пожалуйста, фри шип от 100 уе, не могу найти рабочий...
zIro4kа• 27 мая 2016
на сайте висит, сверху

zIro4kа• 27 мая 2016
Limited Time!
Free Shipping On Orders Of $100
TO REDEEM OFFER:
• Add qualifying items totaling $100 or more to your shopping bag.
• Enter offer code FREESHIP100 at checkout.
• Standard shipping & handling charges will automatically be deducted for eligible orders after offer code is applied.
• Valid through 11:59pm PT June 12, 2016.

OFFER EXCLUDES THE FOLLOWING:
• Not valid on previous purchases, store purchases or with any other shipping offers or offers that provide discounts on your entire order.
• Shipping & handling, taxes, gift cards, gift wrap & kits do not qualify towards the minimum purchase.

ADDITIONAL OFFER DETAILS:
• Valid for free standard shipping & handling anywhere in the 48 contiguous United States & Canada; Alaska, Hawaii and the US Territories only $4.99.
• Offer subject to adjustment due to returns, cancellations and exchanges.
sveta-skripnik.• 27 мая 2016
FREESHIP100
автор Шиндыручек • 27 мая 2016
Спасибо большое! я что то сверху заметила только тот что от 250
В рот не ложи• 27 мая 2016
Есть и от 50 сегодня, только не клиранс
Борец за справедливость• 27 мая 2016
Ответ дляВ рот не ложи
Есть и от 50 сегодня, только не клиранс
какой?