Мастер Пис• 30 мая 2016

Як зробити правильно з квартирою, щоб при розлученні.....

Питання ось в чому.Як зробити так щоб при розірванні шлюбу через суд , квартира яка є моєю власністю ,так як стару квартиру ми продали,яка була придбана до шлюбу,не ділилась як спільно нажите майно?
ПушАпница• 30 мая 2016
Оформить дарственную на вас, мы так сделали перед разводом с БМ

автор Мастер Пис • 30 мая 2016
Ответ дляПушАпница
сама на себе?
Мишка-шалунишка• 30 мая 2016
так а эта квартира у Вас откуда? оформлена на Вас до брака?
ПИПИКНУТАЯ• 30 мая 2016
ПРи покупке квартиры указывать, что куплена за ваши средства.
ledial• 30 мая 2016
При покупке нужно было оформлять дарственную.
автор Мастер Пис • 30 мая 2016
була в мене квартира до одруження!я вийшла заміж і жили ми там 5 років.Потім ми іі продалиі вложили гроші в новобудову.Ось вона є зараз, ніхто там не живе, бо немає ремонту.
Железобетон• 30 мая 2016
Кем была куплена последняя квартира ?
автор Мастер Пис • 30 мая 2016
мною
Marina_Rayskaya• 30 мая 2016
Ответ дляМастер Пис
Оформите ее на Ваших родителей - маму или папу. Тогда точно делить будет не чего.

Мишка-шалунишка• 30 мая 2016
Ответ дляMarina_Rayskaya
так без согласия мужа не оформят... а он может и не согласиться.
автор Мастер Пис • 30 мая 2016
Ответ дляMarina_Rayskaya
я сама можу оформити квартиру на маму без відома чоловіка?
Железобетон• 30 мая 2016
Ответ дляМастер Пис
Ця квартира буде роздылена між вами та чоловіком, бо ж була придбана у шлюбі.
автор Мастер Пис • 30 мая 2016
Ответ дляЖелезобетон
а якщо 2 дітей?
Железобетон• 30 мая 2016
Ответ дляМастер Пис
Не можете. Від чоловіка запросять дозвіл. Потрібно було придбання квартири оформлювати на когось із родичив, а тоді на вас договір дарування.
Железобетон• 30 мая 2016
Ответ дляМастер Пис
а якщо 2 дітей?
Де зареєстровані зараз діти ?
автор Мастер Пис • 30 мая 2016
Ответ дляЖелезобетон
дякую за відповідь
автор Мастер Пис • 30 мая 2016
в гуртожитку
Marina_Rayskaya• 30 мая 2016
Ответ дляМастер Пис
Лучше конечно с юристом проконсультироваться
ОдинРазНадетое• 30 мая 2016
Ответ дляМастер Пис
Не

автор Мастер Пис • 30 мая 2016
юристи є тут?
ОдинРазНадетое• 30 мая 2016
Ответ дляЖелезобетон
Де зареєстровані зараз діти ?
Ця квартира не буде розділена, якщо в суді ви доведете, що вона придбана за кошти від продажу особистого майна
ОдинРазНадетое• 30 мая 2016
Ой, это я автору отвечала
автор Мастер Пис • 30 мая 2016
Ответ дляОдинРазНадетое
дякі докази потрібні?Те що попередня квартира купувалась моїми батьками?
Железобетон• 30 мая 2016
Ответ дляОдинРазНадетое
Це треба було специально оформлювати, тобто, акцентувати, коли була продана ще перша квартира, придбана до шлюбу. А так - є шлюб, придбана квартира, все ділиться навпіл між подружжям.
ОдинРазНадетое• 30 мая 2016
Ответ дляМастер Пис
А попередня квартира кому належала? Вам чи батькам?
Железобетон• 30 мая 2016
Ответ дляМастер Пис
А точно є документи на першу квартиру ? І хто її продавав ?
ОдинРазНадетое• 30 мая 2016
Ответ дляЖелезобетон
Не, якщо попередня належала автору-то все більш менш норм
автор Мастер Пис • 30 мая 2016
моїй мамі, була довіреність від мами що я маю право квартиру продати.
автор Мастер Пис • 30 мая 2016
Ответ дляЖелезобетон
є документи всі і хто ї1 продавав
ОдинРазНадетое• 30 мая 2016
Ответ дляМастер Пис
ну це трохи гірше. Бо якби була Ваша то була б чітка послідовність Дошлюбне майно-продажа-гроші-нова квартира.
А якщо мамина то гріше, бо ж договір дарування коштів вона Вам точно не робила. Тому, щоб Вас не залякувати, Вам треба проконсультуватися з юристом практиком з цих питань.
А краще подарувати квартиру мамі чи продати, але треба згода чоловіка