Ответ дляАнтонК
А сколько платите? И какие требования к странице?
напишіть вашу ціну цікавить сторінка з кількістю людей від 3500 тисяч,але щоб це не були інтернет магазини з жіночою авдиторією,розгляну всі пропозиції
напишіть вашу ціну цікавить сторінка з кількістю людей від 3500 тисяч,але щоб це не були інтернет магазини,а реальні люди бажано жіноча авдиторія ,розгляну всі пропозиції