Гл. Амурная• 16 июня 2016
Депіляція... содою? Абзац
Дівчатка, може хтось бачив чи знає такий рецепт? Вчора в абзаці показували, а мій малий так кричав, що ні слова не почула. Там досліди проводили з кремами для епіляції і з власно приготованими засобами.
ефективним вийшов засіб з соди. там соду розводили з водою і тим засобом мастили ноги впродовж тижня.
Яка доза соди була? і чи входило ще щось в склад? і який ефект? може хтось пробував?
вже гуглю, але можливо хось поділиться досвідом?
Гл. Амурная
• 16 июня 2016
Ответ дляqwerty_
а что вам мешает посмотреть повтор передачи, ведь интернет есть
вже подивилась, і без вашої підказки!
мене цікавввить чийсь досвід, чи пробував хтось і які результати