Пез Году Неделя• 17 июня 2016

Дівчата, чим ви підпираєте вікна щоб не закривалися?

Дівчата, питання звичайно банальне. Але поділіться, чим ви підпираєте вікна щоб не закривалися? В будинку духота, на вулиці вітер, що не поставлю все не підходить. Вікна відкривається назовні, вітер подує і все одно закривається. Може є якісь спеціальні девайси для такої потреби? :) якщо не важко, дайте посилання де таке купити. Дякую :)
Пошаманю• 17 июня 2016
газету свернутую запихиваю под створку, или полотенце

Tolko-beauty• 17 июня 2016
горшок с цветком ставлю в таком случае
Кубик Рубика• 17 июня 2016
подушку
Мира всем• 17 июня 2016
Цветок сбивает ветром.
Пустую пластиковую бутылку с воды,только надо её примять немного.
автор Пез Году Неделя • 17 июня 2016
Ставила пляшку, вилітає. Вазонок немає де покласти бо ззовні не ає підвіконника, газетка вилітає.
Може є спеціальні підп рачки для таких цілей?
Підвіконника внутрішнього і зовнішнього немає, тому щось підкласти - не варіант. :(
Маурита• 17 июня 2016
Ответ дляПез Году Неделя
Поставте прищепку в раму и закрыватся не будут.
Тенюшка• 17 июня 2016
Специальные штуки в виде изогнутой капельки, подпирать можно все - окна, двери, на любом режиме. Им уже лет пять, служат отлично. Покупала в Эпицентре.
Тенюшка• 17 июня 2016
Вот такие, они есть разных цветов.
автор Пез Году Неделя • 17 июня 2016
Ответ дляТенюшка
Я, власне, знайшла такі в інтернеті. Це називається стопор для вікна. Але нажаль все на російських сайтах. До Епіцентру нам далеко, зараз в селі. Хочу по інтернету замовити, може в когось є таке для продажу.

автор Пез Году Неделя • 17 июня 2016
Ответ дляТенюшка
Вот такие, они есть разных цветов.
Так, саме такі. Але де купити..
Звезда в шоке• 18 июня 2016
Ещё есть штуковины, которые на двери надеваются, чтобы ребёнок дверью руку на травмировал. Похожи на подкову из пенки, в детских отделах продаются.