Реанимация• 22 июня 2016
Обручка на замовлення,лимоного золота
Дівчата, дайте ссилки хто робить обручки на замовлення в лимоному золоті ,недорого,дякую)
миссДавеча• 22 июня 2016
київ
’гемма’ зробить будь шо в будь якому золоті і з будь яким камінчиком - особливо в лімонному- зараз це повсюду...бо мода така
Мамулька• 22 июня 2016
в оригинале лимонное золото дороже красного....
лимонное это проба 750 и у нас в основном его делают с брюликами
Пуки-куки• 22 июня 2016
Ответ дляМамулька
Что за брел. Есть лимонка и в 585
Реанимация
• 22 июня 2016
Хочу звичайну опуклу обручку,щоб края не були гострі,ширина 8 мм і посередині в кругову каміння,щось такого плану,з знайшла один сайт,але ні відгуків ні адреси...