Дуже дуже вумна• вчера в 09:04
Дуже завидую людям. Та машину купила, той квартиру, у тих бізнес
процвітає.Ті ремонти поробили.А ті по морям катаються.Одразу стаю зла і не радію за них
Указка• вчера в 11:00
Ответ дляПироженкА
думаю, що Каско то тільки на перший рік. А взагалі авто, то завжди витрати, одне пальне тільки чого коштує. І в кредитному авто ви не купите просту автоцивілку подешевше, тільки повне каско
Теж так думаю
Рено Дастер - це один з варіантів. Є виробники, які дають 0,01% на перший рік-два. Це як раз варіант для автора, купити, потролити родичів, продати. Я б так ніколи не зробила, але люди різні, то чому ні, якщо дуже хочеться
Горлаю зрання• вчера в 11:04
Ответ дляМуууумие
Аналогично, откуда такие деньги ,когда полстраны выживает? Сюда же ещё и беженцы ,по морям ,ресторанам ,тут вонючки в секонде ходили и жили с родителями ,а там хвосты распушили ,и все на показ в Инстаграме. 🤢
🤢
Ну вы марзотина 🤢🤢🤢🤢
Так они еще и не вернуться сюда, будут там жить припеваючи, в тепле, достатке, стабильности, прикиньте? Как вы это перереживете?
Ну вы марзотина 🤢🤢🤢🤢
Зоркая Зорро• вчера в 11:24
А манька все намагається вдати картину всебічного благополуччя
Ой же мразота тупа
60 метрів сметани• вчера в 11:28
Ответ дляЛетюча помилка
А то ви сильно переживаєте, хто в терапії працюватиме. Просто лінуєтесь перевчатись. І боїтесь ризикувати, брати НА СЕБЕ відповідальність
Тобто в лікарні не беруть на себе відповідальність? Ви при собі?
Чи ві не вважаєте, що колектив повинний бути командою? а команда не створюється за один день. Репутація не створюється за один день, досвід теж. Лікарня - це вам не конвеєр персоналу.
60 метрів сметани• вчера в 11:30
Ответ дляБелочкой зови
Вам серьезно не все равно, кто будет работать в терапии?? Думайте про себя, Вы просто ничего не хотите делать, и находите отговорки
Ага, а завтра я увижу тут тему, какие мерзкие соплячки, хамки и тупые медсестры, которые ничего не умеют
Летюча помилка• вчера в 11:33
Ответ для60 метрів сметани
Ой, давайте без этого лишнего пафоса. Найдется кому укол уколоть и без вас.
Вы ж не светило нейрохирургии, если б было бы так, то у Вас вопросов к родителям не стояло бы.
Как и вопросов ’почему дети других имеют, а мои нет’
Зоркая Зорро• вчера в 11:31
Ответ дляБелочкой зови
Якщо що, то я так скажу: щоб косметологом норм заробляти - то теж треба вдачу мати не аби яку. Бо може бути як в моєї подруги: на тиждень 5 клієнтів записалися, з них 3 не прийшли. Добре, що клінінгом підробляє, і мама допомагає їй у 42 роки, бо ласти вже б склєїла.
Летюча помилка• вчера в 11:31
Ответ для60 метрів сметани
Так и Вы не пример доброжелательности. Если уж на то пошло
60 метрів сметани• вчера в 11:34
Ответ дляЛетюча помилка
Ой, а давайте без высокомерия типа если нет хлеба, то ешьте пирожные. Вы понимаете, что все люди разные, и не у всех нейронка инстасамок? Что человек хочет быть медсестрой, а не врачом, воспитателем в саду или учителем, а не профессором, продавцом магазина, а не инфоцыганкой, психологом, а не наё...щиком?
Летюча помилка• вчера в 11:36
Ответ для60 метрів сметани
Так будьте, кто ж Вам запрещает
60 метрів сметани• вчера в 11:38
Ответ дляЛетюча помилка
Так будьте, кто ж Вам запрещает
Понятно, возразить адекватно не умеете, тупо слилась.
Летюча помилка• вчера в 11:42
Ответ для60 метрів сметани
Так а что возражать? Хотите быть медиком - Вы есть медик. Непонятно почему Вы в своем первом сообщении вините родителей в том, что Вы стали тем, кем и хотели быть.
Вы сами запутались в своих логических умозаключениях, а с меня требуете каких-то ответов, не понятно о чем
Автор, то что вы хотя-бы честно себе в этом признаетесь- уже не так плохо. Те белопальтовые, кто вам морали читают- ничем не лучше. Их почитаешь- столько черноты, столько напыщенности и гнили. Там ещё больше злобы, чем у вас. Пишут самоутвердиться она советнице.
Я так скажу. Во-первых, перестаньте судить успех по инстаграмам, просим соцсетям да и даже просто рассказам этих знакомых. Все люди склонны приукрашать свои успехи, рассказывать только про достижения, умалчивая про неудачи. Но я это даже не к тому, что надо выискивать у них проблемы и смаковать. Нет. Перестаньте себя сравнивать с другими. У всех разный изначальный жизненный старт, исходные возможности и в целом ситуация. Пусть ваша зависть станет для вас мотивацией какой-то. Только не для того, чтобы ’было не хуже чем у них’, а чтобы было лучше, чем у вас сейчас.
Указка• вчера в 11:47
Ответ дляЛетюча помилка
И еще всегда найдется кому плитку положить, бойлер поцепить, ноут починить, да? Держу вас в курсе, я уже 2 стоматолога поменяла, потому что уехали
Силиконочка• вчера в 11:46
Автор, перестаньте с ними общаться со всеми. Это единственный действенный метод. Удалите их из друзей так же в соц сетях. И не заходите на их страницы. Просто вычеркнуть. Через время вам станет легче.
Ні грама• вчера в 12:11
Та ви не одна така, всіх ’тригерить’, щоб тут не розказували. Порада, якщо хочете як ваші знайомі, запитайте чим вони займаються, що саме роблять. Якщо старти такі за які не вгнатися, то беріть те, що вам підходить, а інших видаліть зі свого життя. Найдіть віддушину в чомусь, от ви підгодовуєте тварин, то демонструйте це в соцмережах, можливо знайдете однодумців та допомогу. Давайте, скільки того життя...
Белочкой зови• вчера в 12:17
Ответ дляЗоркая Зорро
Естественно, что в любом деле нужно развиваться. Только сидя в терапии ничего не будет, а в косметологии шансы есть.
Главное попу поднять.
Белочкой зови• вчера в 12:18
Ответ для60 метрів сметани
И что?? Вам от этого станет легче или больше денег появится?
60 метрів сметани• вчера в 12:27
Ответ дляЛетюча помилка
Моя логика вполне адекватна и последовательна, не знаю, что именно вам не ясно. Я не хотела прям быть медиком, в моем городе выбора особо не было, или маляр-штукатур, или медсестра, а на институт денег не было. И соответственно у меня сейчас денег нет для моих детей на институты и лакшери жизнь. И да, я буду обвинять родителей в том, что они вырастили из меня ’маленького человека, живи по средствам, выше головы не прыгнешь’, может быть я б тогда была смелее и что-то придумала, а не боялась что-то менять, смирившись с тем, что имею.
Вы понимаете, что такое стокгольмский синдром или выученная беспомощность? Это когда ты всю жизнь думаешь, что то, что внушено родителями и социумом для тебя нормально. И ты обустраиваешься в этом как можешь. А потом приходит мажорная курица с золотой ложкой во рту и рассказывает, что деньги на дереве растут, надо просто их сорвать.
Ні грама• вчера в 12:38
Ответ для60 метрів сметани
Ви медсестра, і допомагаєте людям, це дуже відповідально та тяжко. Більша половина дівчат на форумі не змогли б зробити навіть третини вашої роботи. Дуже шкода, що в нашій країні робітники молодшого медичного персоналу так не захищені фінансово((.
Як вище писали, перейти в косметологію, але люди зараз бідніють не по дням по годинам, хз скільки буде ця сфера функціонувати.
ПампушОК• вчера в 12:48
Ответ дляДуже дуже вумна
Да.У них все прекрасно.
Автор, чем меньше имеешь - тем меньше теряешь, и наоборот. Задумайтесь.
60 метрів сметани• вчера в 12:58
Ответ дляНі грама
Низькі зарплати у медиків - це ще з совка пішло, в нас вже проблеми з кількістю медперсонала, а питання все не вирішено. І це дійсно відповідальна робота, відповідаєш за життя людей, на хвилинку, а не папір перекладаєш.
І ні, я не хочу в косметологію, це дичина для мене. Баби показилися до такого ступеню, що вже собі самі нігті підстригти і пофарбувати не в змозі
А ще ця мода на уколи краси абізяни - піпець. Та й через велику конкуренцію на цьому ринку вже оно вище писали 2 клієнта на місяць. І ні, медсестра НЕ МАЄ ПРАВА робити такі уколи, бо там досконало треба знати анатомію і мати велику практику саме косметичної діяльності, щоб не промахнутися ботоксом мимо м´яза чи попасти в судину або нерв. Медсестра в училищі на практиці вчить тільки анатомію жопи і вени)))
Кицюююня• вчера в 13:02
Ответ дляДуже дуже вумна
Чому я не така.Чому мої діти того не мають.Чому мені недобатьки нічого не дали.
А чому ви не здатні сама тому навчитися та заробити? Чому ви така безвідповідальна?
Ні грама• вчера в 13:06
Ответ для60 метрів сметани
Можу накидати непроханих порад
:
- вести блог з медсестринства, розвінчувати міфи чи щось інше;
- взяти допроботу (приватні клініки чи лабораторії);
- переїхати у велике місто, на більшу зп, але тут треба рахувати поточні витрати;
- знайти щось кардинально інше по роботі, але якщо у вас є хобі чи цікавість до іншого.
Звичайно це все потребує сил, фінансів та бажання. Страшно завжди буде щось змінювати, не ви одна на цьому перехресті...
Ні грама• вчера в 13:14
Ответ дляДуже дуже вумна
Залишити в спокої своїх батьків, вони не мали іншого досвіду і передавали вам те, на що були здатні. Те, що ви зрозуміли, що так неправильно, це вже +, бо багато так і залишається під впливом оточуючих. Спробуйте, хоча б щось змінити з матриці )))...
І не забувайте, що батьки зростали та виховувалися при совку, де проявляти себе як особистість було страшнувато. Совок відібрав у всіх нас багато чого, історію, спадщину, можливості, бізнес. Виграли всі, хто проворніший чи мав доступ до кормушки або зав´язків.
60 метрів сметани• вчера в 13:15
Ответ дляНі грама
Можу накидати непроханих порад
:
Ага, сили фінанси і бажання їптися з нуля - це ж безкоштовно, з того ж дерева що і гроші)
Думаєте я не пробувала все це? Щоб блог вести, треба коментарі відрубати, бо люди всі вважають, що раз вони колись шось лікувалися, то все знають. А ще вважали, що раз я їх лікувала, то повинна всиновити на вікі вічні і консультувати з будь якого приводу)
Допробота є 0,25 ставки, більше не можна, там не виходить совмещение.
А нове - це знов бути студенткою, не мати репутацію, робити помилки, які ’жінкам у возрасте’ не вибачають. В мене немає на це ресурсу. Може якби не ковід і не війна я була б трохи впевненішою, сміливішою чи безрозсуднішою, але шо є то є. Тільки дітей шкода...
Ні грама• вчера в 13:25
Ответ для60 метрів сметани
Діти завжди будуть скаржитися на батьків ))) хоч бідних хоч багатих.
Є декілька способів розбагатіти для бідних)): вкрасти (але треба на це відвагу та удачу, бо посадять), вийти вдало заміж (’сождержанка’), вчитися (мізки), є ще але то не для ’жєнцін у возрастє’
Це все жарт.
Якщо неможливо змінити ситуацію, змініть ставлення до неї. Я не думаю, що ви так вже й мало робите, маєте шалений досвід та репутацію.
ДеньгиНеСдаю• вчера в 13:28
автор, якщо не хочете за них радіти-то не радуйтесь, бо є люди -лживі й просто видають свою радість, ви хоч честна сама з собою...а чому нема-бо у вас погана зарплата, або не можете економити, або не хочете змінити посаду, отримати професію нову....а про дітей-це вони повинні думати та робити кращим своє життя, ви вже свою місію виконали-народили, та виростили, далі-самі нехай гребуть
Банан-барабан• вчера в 13:32
Ответ дляДуже дуже вумна
Завидую жінкам красивим.Я не гарна зовсім
Так сходите к стилисту и станете красивой )
Я такая наивная• вчера в 13:37
Ответ дляДуже дуже вумна
Ваші діти не мають ... Тоді ви також з недобатьків?