На пів ставки• сегодня в 11:08

Что лучше для жизни

меньше зарабатывать, но спокойно жить или больше, но вечно на нервах?
Вмію заміряти найкраще• сегодня в 11:08
На скільки меньше??
60 метрів сметани• сегодня в 11:09
Спокойно жить всегда лучше
Готова до другої• сегодня в 11:08
Баланс краще.
60 метрів сметани• сегодня в 11:09
Ответ дляВмію заміряти найкраще
На скільки меньше??
А какая разница, если вам спокойно?
Готова до другої• сегодня в 11:10
Ответ для60 метрів сметани
А какая разница, если вам спокойно?
А який може бути спокій без грошей? Сума важлива для оцінки
60 метрів сметани• сегодня в 11:10
Ответ дляГотова до другої
Тот, о котором пишет автор- жить спокойно. Значит всего достаточно.
И да, сумма не важна, важно только ваше личное к этому отношение
Ноу коммент• сегодня в 11:10
нет такого выбора. откуда вы знаете, что, зарабатывая меньше, будете жить спокойно. что угодно может случится. сегодня денег пусть немного, но достаточно, а завтра - будет караул
Готова до другої• сегодня в 11:11
Ответ для60 метрів сметани
Сума завжди важлива, від суми залежить моє особисте відношення. Чим менше сума, тим менше спокою.
60 метрів сметани• сегодня в 11:11
Ответ дляГотова до другої
Поэтому вы и не можете жить спокойно)
Готова до другої• сегодня в 11:13
Ответ для60 метрів сметани
Поэтому вы и не можете жить спокойно)
Який у вас дохід? Ви ж на особистість вирішили перейти. Давайте оцінимо ваш спокій в грошовому еквіваленті.
60 метрів сметани• сегодня в 11:13
Ответ дляГотова до другої
Вы сами написали о том, что для вас важна сумма, сами перешли на вашу личность.
А мой покой не оценивается в деньгах
Готова до другої• сегодня в 11:14
Ответ дляНоу коммент
Сто відсотків але мені там намагаються впарити що спокій не залежить від суми доходу.
Готова до другої• сегодня в 11:16
Ответ для60 метрів сметани
А мой покой не оценивается в деньгах
Оцінюється, без грошей у вас не буде спокою. Це нереально. Сума важлива для всіх людей на цій планеті окрім монахів. Вам банально не буде що їсти і вашим дітям без грошей. Це питання виживання. Про неважливість суми пишуть лише ті хто їх не рахує.
Контрольница• сегодня в 11:15
Спокойно сидеть на шее мужа)
Лупаю цю скелю• сегодня в 11:17
Все ж таки давайте більше і на нервах. Спокійно ми прожили з голою опою і з милим рай взагалі не в шалаші. Ну таке собі, видовище не з приємних коли ти в голій сраці.
Готова до другої• сегодня в 11:18
Ответ для60 метрів сметани
А мой покой не оценивается в деньгах
Я написала що сума важлива для оцінки, ви неуважні. А ви перейшли на мою особистість.
Фиктивная• сегодня в 11:18
Ответ дляГотова до другої
Не завжди так. Іноді сума немає ніякого відношення до спокою.
Фиктивная• сегодня в 11:19
Ответ дляГотова до другої
Так і є.
Готова до другої• сегодня в 11:20
Ответ дляФиктивная
Іноді...але шансів мати спокій, не маючи ніяких фінансових проблем на багато більше.
Готова до другої• сегодня в 11:21
Ответ дляФиктивная
Так і є.
Це лише ваша думка. Ви на неї маєте повне право. Але врятувати життя, здоров´я, з грошима однозначно простіше.
долой_лама• сегодня в 11:21
Ну если нервный заработок будет идти на непонятные для меня излишества (типа поездок на Бали, покупку каких-то премиум-автомобилей), то лучше уже спокойная жизнь.
Если же спокойная жизнь подразумевает мундерку с салом и макароны на ужин, то такое мне тоже не подходит.
А как всегда за середину. Чрезмерно не напрягаться и не завышать требования к себе. Чтобы каждое следующее поколение жило чуть лучше предыдущего
Фиктивная• сегодня в 11:21
Ответ дляГотова до другої
Так автор же не пише про ніяких, а менше. Я маючи дохід втричі більший ніж зараз була нещаслива і неспокійна, а зараз маю і щастя і спокій.
Готова до другої• сегодня в 11:27
Ответ дляФиктивная
Це лише означає що ваші потреби закриває хтось інший, або те що для вас було важливим вчора стало неважливим сьогодня. Але якщо завтра вам знадобиться велика сума коштів, яких у вас немає, спокій ви втратите однозначно. Якщо ви не закриєте потреби своїх дітей, спокою ви не отримаєте. Це все філософія, практика інша. Інакше мільйонери не хотіли б стати мільярдерами. Ніхто б не рвався до влади і всім було достатньо. Я зараз про базу. Коли автор напише суму стане щось зрозуміло. 15 тисяч і 120 це дуже різні світи. 120 і пів ляма аналогічно.
60 метрів сметани• сегодня в 11:30
Ответ дляГотова до другої
Ваше особисте відношення і є ваша особистість, на яку ви самі ж перешли. Будьте уважною. І не вимірюйте все грошима.
Готова до другої• сегодня в 11:33
Ответ для60 метрів сметани
Світ матеріальний, нагадаю. Все що ви можете дозволити собі, своїй родині ви отримуєте лише за гроші. Товари, послуги, освіту, житло, відпочинок. Розкажіть мені яким чином ви це отримали без грошей? Як ви залишитеся спокійною за умови якщо у вас відібрати все?
60 метрів сметани• сегодня в 11:34
Ответ дляГотова до другої
Ви весь час перебуваєте у стресі, що вам мало, що у вас відберуть та інше. Саме тому у вас ніколи і не буде спокою, розумієте?
Готова до другої• сегодня в 11:36
Ответ для60 метрів сметани
Ні не розумію. Ви завжди жили в достатку і у вас ніколи не було проблем, які ви не можете вирішити грошима, лише тому ви вважаєте що гроші неважливі.
Фиктивная• сегодня в 11:36
Ответ дляГотова до другої
Людині потрібно небагато, все інше - показуха і вихваляння перед іншими. Ніякі гроші спокій не куплять.
60 метрів сметани• 2 часа назад
Ответ дляГотова до другої
Гроші важливі для нижніх сходинок піраміди Маслоу. Чим вище підіймається людина, тим більше вона потребує того, що за гроші не купити.
Готова до другої• 2 часа назад
Ответ дляФиктивная
Куплять, якщо це операція для батька на серці, якщо це реабілітація для військового, якщо це видалення пухлини дитині. Якщо це житло для переселенця, якщо це здорова їжа для людей які її не мали, якщо це вода для людей які не мають до неї доступу. Все вирішують гроші, для всіх цих людей, не пишіть мені цю дичину. Якщо завтра Євросоюз перестане фінансувати пенсії, наші пенсіонери їх не отримають взагалі. Де ваш здоровий глузд?