А_Шо_Такое• 08 июля 2016
Порадьте тоналку з сатиновим фінішем
Дуже не люблю тоналки з матовим фінішем, не можу знайти нічого такого щоб не матувало, в мене шкіра нормальна/схильна до сухості і матовий фініш на такій шкірі це щось жахливе...Порадьте щось)
Пушка заряжённая• 08 июля 2016
Посмотрите корейскую косметику.
Давно тестила какой-то улиточный - был сатиновый эффект.
сЛАдКОежКА• 08 июля 2016
Дебора Нью Скин( италия) тон 1(они и так не для белолицих,я белолицая- тон 1 можно сказать - хорошо). На сайте майкап...
А_Шо_Такое
• 08 июля 2016
Ответ длясЛАдКОежКА
Дякую за підказку! Але на мейк ап нема в наявності зараз((