miroslawa88• 12 июля 2016

Дитинка хвора,важкий стан!Виганяють з клініки!Підкажіть будь-ласка.

Доброго дня усім небайдужим! Я уже створювала тему про цього хлопчика, йому 6 років, він хворий дуже. В Україні важко лікувати цю дитинку.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1508015
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1504844
Це теми,які я створювала уже, дякуємо всім хто відгукнувся.

На сьогоднішній день хлопчика "виписують" з лікарні, де він лікується на Братиславській. "Виписують", тому що реально не хочуть лишати дитину з важким діагнозом у своїй лікарні, по суті ВИГАНЯЮТЬ.
Переводять у районну лікарню, але це неможливо, бо хлопчику там стане гірше....не хочнеться писати про наслідки...(

Діагноз "илатационная кардиомиопатия" (на рос.мові)

Терміново потрібно знайти вихід, щоп потрапити на лікування в "Центр Дитячої Кардіології", вул. Мельникова 22. Директор Ємець, зам його (він усе вирішує) Довган. Просто так туди дуже важко потрапити, можливо у когось є знайомі, якийсь вихід на керівництво цього Центру... дуже потрібно, хлопчика потрібно терміново перевести в Центр Кардіології. Він вже був у комі і реанімації....

Будь-ласка, усі не байдужі, зайдіть, може хтось зможе допомогти...