Неугомонная• 25 июля 2016
Почему снова туман или дым в Киеве?
Весь левый берег в дымке, но запаха гари нет. Что это может быть. Кто-то, что то слышал?
Неугомонная
• 25 июля 2016
Вранці 25 липня центр та лівий берег столиці затягло смогом чи димом. При цьому запаху гару немає.
Як видно з фото, зроблених кореспондентом ’Української правди’, через дим майже не видно багатоповерхівок на лівобережжі Києва.
Водночас у Держслужбі з надзвичайних ситуацій Києва ’Українську правду. Київ’ запевнили, що ні на лівому березі міста, ні в області наразі нічого не горить.
Фото Ольги Ситнік
’За нашими даними, наразі ніяких пожеж на лівому березі міста, а також в області немає. Телефонували і лісникам – у них теж нічого не горить’, - сказала керівник Сектору зв’язків із ЗМІ ДержНС Світлана Водолага.
Фото Ольги Ситнік
Неугомонная
• 25 июля 2016
Ответ дляЛисАпедная
в твитере пишут, что горят леса в районе чернобыля
Думаю запах был бы гари или дыма
Бедная Лиза• 25 июля 2016
Я сейчас в Беларуси и тоже целый день дымка, мы решили что это испарения после дождя влаги много, а солнце жарит.