Підкажіть, отримую мат.допомогу на покриття послуг жк,чоловік отримав УБД ще у жовтні,але те, що потрібно повідомляти про це соцзабез мені ніхто не сказав! Зараз змінили реєстрацію в інший район переїхали і хочемо оформити 75% на жкп, минулі виплати припиняємо,правильно? Питання: чи мусимо повертати ці кошти,які виплачували коли вже було УБД?Дякую за відповіді.
Нет ни чего не возвращаете. У нас тоже было что изменили место регистрации, идете в совбес с новыми книжками и они переоформляют на новое место регистрации льготы. По сторому месту регистрации закрываете их. Достаточно взять справку с жека о том что там вы выписались и с какого числа.
Мы оформили мат.помощь,когда убд еще небыло,потом через пару месяцев получил и вот до сих пор получаем. Сегодня в собезе была,отправили за справками в другой собез...мотаюсь с ребенком на руках...
Теперь когда поменяли район,в старом берем 100500 стравок и относим в новый. А вот боюсь,что придется возвращать деньги,а это больше 10 000...
kanapochka• 10 августа 2016
З попереднього місця реєстрації потрібно буде взяти довідку з соцзахисту, що ви зняті в них з обліку як пільговик, і тоді йти оформляти пільги за новою адресою.