Очень-очень• 15 августа 2016

Чоловік привіз на море, а я закохалась...

Люди добрі, що б таке прийняти, щоб збити гормональний сплеск? Тут таке сонце, я зовсім сама не своя стала. Ніколи моря не любила, мабуть не даремно... Мало того, соромно дуже, бо людина, до якої я стала небайдужою, дуже віруюча і він навіть не подумає про те, щоб втручатись у чиюсь сім´ю. До того ж, він колега партнера мого чоловіка в цій країні. Боюсь себе, невже за стільки років спокою здатність закохуватись не проходить?
Ошеламиссимо• 15 августа 2016
Додому пора

автор Очень-очень • 15 августа 2016
Ще не скоро... Навіть хочеться роздучитись.
Артура Пирожкова• 15 августа 2016
Бросайте мужа и детей и вперед за новыми ощущениями
РозаЛюксен• 15 августа 2016
Наслаждайтесь этим состоянием. Так бывает,главное не наделать глупостей, держите себя в руках. Мне кажется, что такие влюбленности бывают в семейной жизни с обеих сторон. Главное, чтобы мозгов хватило не рвануть налево.
автор Очень-очень • 15 августа 2016
Ответ дляРозаЛюксен
Дякую за таерезу пораду! Я такого не чекала ніколи від себе, тому дуже важко думати і вмикати мозок, ситуація якась непередбачувана...