Пыхтелка• 16 августа 2016

Для чого вам антицелюлітний крем?....)

Всім доброго дня! Хочу підняти Вам настрій. Реальна історія яка сталась зі мною декілька днів назад, але я ніяк не можу її забути)))
Діло було так: незабаром мені їхати на відпочинок і зараз йде серйозна підготовка до пляжу (біг, фіз.нагрузка у вигляді вправ та масаж проблемних зон антицелюлітним кремом). Так як крем у мене закінчився, то я пішла в магазин хімії його купувати. Підходить моя черга і я кажу для дівчини-консультанта : дайте мені крем від целюліту.А вона мене запитує: вам для чого?(Я то думала, що вона мені комплімент хоче зробити, ну ніби я не жирна і т.д..) Запитую її : в смислі для чого?Вона каже: Ну для чого? Для лиця?Для рук?Для ніг? Фффсьо, я валялась в приступах сміху.Кажу їй :для *опи! Ззаді мене в ржачці лягла вся черга!)))))))) Вона зробила мій день))))))
Тульский пряник• 16 августа 2016
Хаха))
ТоммиТом• 16 августа 2016
что за магазин, что к консультантам очередь выстраивается?