kcmkl• 19 августа 2016

Опять "попала" с покупкой товара..подскажите

Девочки, купила комплект белья, брала вообще на подарок, пришел без бирок + на бюстике есть не большие затяжки
вот и что делать? и как я его продам без бирок даже за половину стоимости
белье по закону возврату не подлежит ?
автор kcmkl • 19 августа 2016
Ответ дляYana_S
автор, а в покупатели вас добавили? какой рейтинг у продавца? были ли реальные фото белья?
фото есть, рейтинг большой)

Yana_S• 19 августа 2016
Ответ дляsupernazar
Напевне продавець - я. За бірки на закордонному товарі потрібно питати наперед, бо деякі речі ідуть упаковками і комплектами. При тому, що бірка може бути на одному з них. Комплект, який Ви в мене купили (чорний?) йшов на одній вішалці з леопардовим. Так ось з десяти вішалок, де є по 2 комплекти, бірки тільки на одних трусах. В мене є фото, де це чітко видно.
ну, одна часть - понятно, принимается.
а затяжки?
Yana_S• 19 августа 2016
Ответ дляkcmkl
фото есть, рейтинг большой)
пост 30 - эта девушка - Ваш продавец?
gorgo• 19 августа 2016
Ответ дляsupernazar
Вы шутите? Покупаю новую вещь покупателю нужно уточнять на месте ли бирка?!
Если же вы торгуете ’новым’ товаром с такими нюансами, то это вы должны уточнять о специфике вашего товара
supernazar• 19 августа 2016
Білизну перед відправкою провіряю все зі всіх сторін, нічого не бачила. Якщо дійсно щось є поміняю на такий же такого ж розміру і кольору, в мене є в наявності.