Сусановна• 24 августа 2016
Дівчата з Західної України, це правда?
Почитала на свою голову твори Марії Матіос. Вони чудові, але скільки там описано горя((( Не можу відійти вже кілька місяців((( А ще не залишає у спокої питання - чи досі жінки на Західній Україні повністю підкоряються своєму батькові/чоловікові і майже не мають права голосу? Розумію, що з часу, описаного у її книжках, минуло кількадесят років, і Матіос, мабуть, писала про найбільш трагічні випадки, але все ж таки, чи ті традиції досі живі?
Я сама з Дніпра, коли що)
ВсеЧетко• 24 августа 2016
Ответ дляБелочкой зови
Я з Західної України!!! А конкретніше з Тернополя .Що ви собі позволяєте в своїх висловлюваннях .?Які цигани ?.У вас в києві циган немає .?Не розказуйте дурниць .З такими поглядами ,як у вас ,я взагалі нерозумію що ви тут на тій УКраїні робите .А по темі -як жінка позволяє ,так до неї і відносяться .
живе вона тут ,як и вы!
Белочкой зови• 24 августа 2016
Ответ дляФрося_Бурлакова
Вас точно белочка посетила
щасливої дороги .....
Проработник• 24 августа 2016
Ответ дляОднозначная
Удалено администрацией...
Бабка в тапках• 24 августа 2016
Ответ дляМаруська Му
Удалено администрацией...
А ми хіба зараз не підпорядковуємось ’українистим українцям’.Що змінилось.Хіба пральні машини та айпеди зявились.Я була і на східній Україні також.У нас свій діалект у них ’свой суржик’.Але суть діла не міняє.В селах реально жінки пашуть чоловіки пють і на заході і на сході.А в містах як і всюди.Як жінка дозволяє так до неї і відноситься.Інколи хочеться сказати всім візміть квиток і поїдьте туди про що ви прочитали.А то ніби з хмарки на землю спустились.
Нашли в капусте• 24 августа 2016
Ответ дляБелочкой зови
Удалено администрацией...
А кто вам дал право, сортировать людей и указывать кому и куда ехать, и откуда такой смелый вывод что в Украине живут только украинцы? В нашей стране живет очень много разных национальностей: евреи, русские, белорусы, венгры, румыны, поляки, армяне, грузины и т.д. и почему это вдруг все внезапно должны уехать. Только в нацисткой Германии был лозунг ’Германия только для немцев’, чем закончилось я думаю, знаете. А вообще просто интересно где Вы с таким мозгом беретесь и именно из за таких как Вы и Вам подобных, удалось разделись нашу страну и мы сейчас так живем.
Ванна Тазиковна• 24 августа 2016
на мой взгляд, на западе больше верующих и потому там с бОльшим уважением относятся к институту брака... может раньше и было более патриархальное видение брака там, но такое встречалось и встречается повсеместно...
к сожалению, у нас вообще отношение к браку в связи с легкостью разводов стало более легкомысленным - люди женятся скоропалительно и часто из-за таких мотивов, которые не укрепляют брак -правильно н на краинском -шлюб -т.е. слюб -по любви, которая в себя включает намного больше, чем страсть и секс...
Исправлялочка• 24 августа 2016
Ответ дляОднозначная
Удалено администрацией...
Да, низко кланяемся и
Перловая Кашка• 24 августа 2016
Я з ЗУ,чоловік виконує всі мої забаганки і прохання,за те його люблю і поважаю,він старається для мене а я для нього.Живу на Львівщині,працювала 5 років в книгарні і прочитала книги які тут перелічувались,можу сказати від себе,всі книги це чиїсь думки,вигадки,надії та фантазії,навіть історичні переписуються так щоб пасувало під час,тому почала подорожувати щоб мати свою думку.Що хочу сказати,ми на Україні дуже різні і не тому що тут замішані поляки,турки чи румуни,просто ми різні!!!в цьому і цікаві!!!Цікаво і в Закарпатській обл,і в Херсонській і в Київській,і мені ніразу в голову не прийшло когось образити,всі цікаві і в кожного можна щось взнати нове і отримати позитивні емоції.Як можна порівняти людей по сценарію дишевої передачі???хух виговорилась....Бажаю Вам більше читати чим дивитись телевізор,більше подорожувати і побільше добра!!!З любовю з ЗУ....