30 августа 2016

температура у дитини порадьте антибіотик

у малої (3роки) вже 2й день температура 37,8-38,6 нурофен помагає не надовго,давала ще свічки вібрукол і малиновий компот п"є, горло не болить, насморку немає є апетит ( температуру мушу збивати, за показами лікарів з 37,5, бо при вищій у нас можливі судороги), зараз знаходимось не в Україні, їдемо додому на наступний тиждень тому мушу вилікувати (дорога тяжка). Порадьте якийсь нормальний антибіотик будь ласка, а то ми в ліки приймаємо не часто і не надто розуміємось.
Маняша5 30 августа 2016
норфлоксацин даю, почитайте в интернете.
Моль Молливна 30 августа 2016
в данной ситуации я бы не давала антибиотик

если температура больше 3х дней - тогда да
Волшебная палочка 30 августа 2016
У вас есть страховка? Должна же быть. Звоните в ассистанс и пускай вам врача организовывают. Как можно просить совета в приеме антибиотика на форуме мам?
Секс-Бомба 30 августа 2016
хоть аналіз зробіть. Пл страховці можна
Все знаю вдоль и поперек ) 30 августа 2016
антибиотик -только при ангине.
посмотрите горло. Красное? есть налёт на миндалинах?
автор Я вся ваша 30 августа 2016
Ответ дляВолшебная палочка
У вас есть страховка? Должна же быть. Звоните в ассистанс и пускай вам врача организовывают. Как можно просить совета в приеме антибиотика на форуме мам?
по страхівці заберуть в лікарню,я б і непроти, але точно в інфекційну, а я вагітна 7 тижнів токсикоз жахливий
Нафаня Маня 30 августа 2016
а к врачу не пробовали? у нас на той не деле была температура, оказалась ангина, давали флемоксин салютаб. вызовите все-таки врача, в чем проблема?

и проверьте ацетон
автор Я вся ваша 30 августа 2016
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
антибиотик -только при ангине.
посмотрите горло. Красное? есть налёт на миндалинах?
спить, зараз подивлюсь .
Нафаня Маня 30 августа 2016
извините не прочла что вы не в украине
Анчо Ус 30 августа 2016
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
антибиотик -только при ангине.
посмотрите горло. Красное? есть налёт на миндалинах?
При ангине горло болит, как минимум.
Пропеллер на 6 персон 30 августа 2016
Ответ дляЯ вся ваша
по страхівці заберуть в лікарню,я б і непроти, але точно в інфекційну, а я вагітна 7 тижнів токсикоз жахливий
чому зразу в інфекційну???
Нафаня Маня 30 августа 2016
а свечи типа лаферобиона параллельно ставите?
oksana_kseniya 30 августа 2016
Цедекс

Лікування інфекцій, спричинених чутливими до препарату мікроорганізмами:

;інфекції верхніх дихальних шляхів та ЛОР-органів, включаючи фарингіт, тонзиліт, скарлатина, гострий синусит;
;інфекції нижніх дихальних шляхів, включаючи гострий бронхіт, загострення хронічного бронхіту та гостру пневмонію, у випадках, коли можлива пероральна терапія, тобто при негоспітальних інфекціях;
;інфекції сечовивідних шляхів, у тому числі ускладнені і неускладнені.

Дітям.

Лікування інфекцій, спричинених чутливими до препарату мікроорганізмами:

;інфекції верхніх дихальних шляхів та ЛОР-органів, включаючи фарингіт, тонзиліт, скарлатина, середній отит;
;інфекції сечовивідних шляхів, у тому числі ускладнені і неускладнені;
;ентерит та гастроентерит, спричинений Salmonella, Shigella або E. соli.

Протипоказання

Підвищена чутливість до цефалоспоринів або до будь-якої допоміжної речовини.
Нафаня Маня 30 августа 2016
Ответ дляАнчо Ус
При ангине горло болит, как минимум.
ребенок может не сказать
автор Я вся ваша 30 августа 2016
Ответ дляПропеллер на 6 персон
чому зразу в інфекційну???
ми вже не раз попадали тут в лікарню і я, і мала, так зразу везуть в інфекційну.мене з загрозою забрали туда ж. такий прикол.
Toryg 30 августа 2016
цефикс .Всем кого я знаю,подошел
Муроводчица 30 августа 2016
суммамед + конечно надо пить пробиотики (лактиале или что еще)
нам врач его назначал, посмотрите только дозировку
и еще флемоксин пили
Пропеллер на 6 персон 30 августа 2016
Ответ дляЯ вся ваша
ми вже не раз попадали тут в лікарню і я, і мала, так зразу везуть в інфекційну.мене з загрозою забрали туда ж. такий прикол.
в якій ви країні?
Анчо Ус 30 августа 2016
Сдайте хотя бы анализ крови. Как можно просить просто так на форуме назначать антибиотик.
И посоветуют же сейчас...
автор Я вся ваша 30 августа 2016
Ответ дляМоль Молливна
в данной ситуации я бы не давала антибиотик

если температура больше 3х дней - тогда да
о , дякую. подивлюсь тоді ще до завтра
автор Я вся ваша 30 августа 2016
Ответ дляПропеллер на 6 персон
в якій ви країні?
Пропеллер на 6 персон 30 августа 2016
Ответ дляЯ вся ваша
ну тоді всі антибіотики є в наявності в аптеці.
Але я поки що не бачу необхідності.
Анчо Ус 30 августа 2016
Ответ дляНафаня Маня
ребенок может не сказать
Ну это же видно. Хнычет во время глотания и т.д.

Можно с фонариком горло посмотреть, все прекрасно видно
Морковна 30 августа 2016
флeмоксин солютаб, 250, 2раза в дeнь.азитромицин 250 1 раз в дeнь.
автор Я вся ваша 30 августа 2016
Ответ дляПропеллер на 6 персон
ну тоді всі антибіотики є в наявності в аптеці.
Але я поки що не бачу необхідності.
дякую, а то переживаю, в понеділок додому хочу їхати, а тут оказія така)))
Моль Молливна 30 августа 2016
из антибиотиков я больше всего доверяю Суммамед (но естественно, всё очень индивидуально) он не уничтожает микрофлору кишечника и действует пролонгировано
Анчо Ус 30 августа 2016
И даже при ангинах не при всех он нужен, это же не витаминки.
Морковна 30 августа 2016
или одно или другоe. Плюс антигистаминноe.
автор Я вся ваша 30 августа 2016
Ответ дляАнчо Ус
Ну это же видно. Хнычет во время глотания и т.д.

Можно с фонариком горло посмотреть, все прекрасно видно
неа в нас все норм. їсть і п’є все, їсть навіть більше чим здорова). ні на що не жаліється.
Анчо Ус 30 августа 2016
Ответ дляЯ вся ваша
неа в нас все норм. їсть і п’є все, їсть навіть більше чим здорова). ні на що не жаліється.
Тогда от чего вы антибиотиком лечить собрались? Может это банальный вирус? Тем более температура не высокая.