ОйЙой• 03 сентября 2016
Є ще тут дами, які помішані на туфлях лодочках?
Я капец як їх люблю, вже маю: чорні, беж, червоні, жовті . І хочу ще сині, фіолет, чорні з черв підошвою, розові огого
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 03 сентября 2016
У меня бирюзовые и беж такие, еще планирую черный и красные прикупить.
Так что Вы не одна
virnatasha• 03 сентября 2016
Блин, как вы в них ходите? Я померила на днях - нереально неудобно. Каблучище такой... Может, такие попались, правда...
Скромняшка• 03 сентября 2016
я б свої продала, купила тіснуваті, незнаю чи саме ваш стиль. темно синього кольору, стан ідеал на вулицю не виходила. фото потім скину, якщо цікаво.
Голубец• 03 сентября 2016
Ответ для@risto_kratka
я такая же.. но у меня только черных несколько пар..
Так ви писали що на каблуках ходити не можете... Показували взуття екко яке купили собі, воно тільки зручне для вас...
ОйЙой
• 03 сентября 2016
Ответ дляvirnatasha
Вибирайте нижчий каблук))
Galina_vinsport• 03 сентября 2016
Ответ дляГолубец
Ну так и высота каблуков разная у лодочек.. На моих примерно 5 см каблук.. Не больше.. И на дальние расстояния я на каблуках не хожу
ОйЙой
• 04 сентября 2016
Ответ для@risto_kratka
5 см це дуже мало
ОйЙой
• 04 сентября 2016
Ответ дляShifango
у меня, кстати, черных лодочек и нет)
беж/кофе/пепел розы, пастель, в общем, белые с сиреневым, шоколад.
Нужны лимонные. Или алые)
покажіть красоту
ОйЙой
• 04 сентября 2016
Ответ для@risto_kratka
Покажіть красоту
Galina_vinsport• 04 сентября 2016
Ответ дляОйЙой
5 см це дуже мало
Ну Вот и каждому - свое.. мне 5 см много, с Вам - мало
ОйЙой
• 04 сентября 2016
Ответ для@risto_kratka
Мені 10см найкращк. І дивиться туфель стильніше
Galina_vinsport• 04 сентября 2016
Ответ дляОйЙой
Сразу видно что у Вас нет проблем со спиной.. и это радует
ОйЙой
• 04 сентября 2016
Ответ для@risto_kratka
Ой, був раніше сколіоз
Але мені здається, як я на підборах то більше випрямляюсь
Galina_vinsport• 04 сентября 2016
Ответ дляОйЙой
Ой, був раніше сколіоз
У меня сколиоз 3 - 4 степени. Больше часа ходить даже на 5 см каблуках не могу.. иначе потом разогнуться не могу.