Идууу--уууу блин• 07 сентября 2016
Порадьте дитячі логопедичні посібники, зошити
Цікавлять автори та видавництва. Для дитини 6 років.Дякую
Идууу--уууу блин
• 07 сентября 2016
Ответ дляВыдумка
Ось ця хороша розмальовка з завданнями:
Дякую
Клептоманка• 07 сентября 2016
Пошукайте автора - Марлярчук. Є і книги (видавалися давно), і зошити (новіші видання). В-ва або Літера, або Основа.
Вас цікавлять тільки україномовні посібники?
sergeifrost• 07 сентября 2016
мы занимаемся с логопедом по книге Малярчук А. Я. Дидактичний матеріал для виправлення мовних недоліків
Идууу--уууу блин
• 07 сентября 2016
Ответ дляКлептоманка
Дякую, саме її і дивлюся
Идууу--уууу блин
• 07 сентября 2016
Ответ дляsergeifrost
Дякую, якраз її книги й дивлюся, в логопедичний садочок ходили, і з логопедом займалися, тепер хочу закріпити та до автоматизму трішки довести
Клептоманка• 07 сентября 2016
Ответ дляИдууу--уууу блин
То якщо знайдете її, Вам буде достатньо, там зібрано гарний матеріал. Пошукайте старе видання, є і в одному томі (товста книжка) або 2 окремі томи (я тут на сайті довго чекала, але з´явилася в продажу :))))
Идууу--уууу блин
• 07 сентября 2016
Ответ дляКлептоманка
Подылыться де брали, бо щось не знайту в продажу
Идууу--уууу блин
• 07 сентября 2016
Ответ дляСолар
Є логопедичні зошити в видавництві ’Ранок’, Їх кілька, окремо на кожні 1-2-3 звуки.
дякую