Сама не знаю• 15 сентября 2016

Посоветуйте хорошие курсы английского для детей в районе Отрадного.

Или же хорошего учителя английского языка.
Тётя Хрюша• 16 сентября 2016
Нам здесь нравится.
http://helendoron.com.ua/ru/set-v-ukraine/tsentry-...

Отчебучкина• 16 сентября 2016
Послушаю, а то я так и не нашла, остановились на репетиторе.
Почемучка• 16 сентября 2016
Ответ дляОтчебучкина
А ви вже підшукали собі? Бо я теж в процесі.. вирішила,що репетитор ефективніше , на перетині вулиць Героїв Севастополя і Патріотів (приватний сектор) відкрилися курси - туди ходять наші однокласники, але за ту ціну реально знайти репетитора,як на мене - 800 грн/міс 2 заняття на тиждень по академічній годині.
Отчебучкина• 16 сентября 2016
Ответ дляПочемучка
Да, у нас репетитор по такой цене и выходит - занятие 100 грн 1 час, занимаемся 2 раза в неделю, так и получается. Столкнулась с тем, что у репетиторов все занято, записываться с лета нужно, сейчас еле нашли, и то время неудобное, а другого нет.
Начинала искать курсы, но на Отрадном ничего стоящего не нашла...
автор Сама не знаю • 16 сентября 2016
А репетитора можете посоветовать?
Почемучка• 16 сентября 2016
Ответ дляОтчебучкина
донька влітку у бабусі в маленькому місті займалася з репетитором за 35 грн/годину:)) класно підтягла все! Тепер от, щоб не втратити здобуте будемо платити втричі більше)) я ще чекаю дівчину з відпустки і не знаю чи візьметься вона((
автор Сама не знаю • 16 сентября 2016
Ответ дляПочемучка
А какие отзывы про эти курсы на Патриотов?Нравится одноклассникам?
Почемучка• 16 сентября 2016
Ответ дляСама не знаю
ходять тільки з початку вересня - поки що все влаштовує, але про результат ще рано говорити. У нас початкова школа, для старшої я б їх не розглядала - або репетитор а бо щось типу British Council (але на них вже потрібно гроші відкладати:))