НуКаНаКа• 16 сентября 2016

Хто знає де у Львові є нормальний дитячий психіатр?

Я скоро зїду з розуму з дитиною В мене вже істерики, готова рвати волосся на голові. Не витримую з неї, дурні думки в голову лізуть. Не знаю що робити..опускаються руки....малій 2.9 це неуправляєма дитина. Вона не слуха взагалі, не чує. По міліон разів говориш вона не чує. робить на зло. Все робить на зло. Мечеться з місця на місце, в мене очі болять за нею просто наблюдати. Дуже аварійна. Багато говорить, дуже багато говорить, плаче постійно плаче і вередує. Все має бути як хоче вона. Балувана, так балувана. А де ця гранб і коли треба її не переступити було я не знаю....я скоро в дурку попаду з нею..мені б помити заспокійливих але годую молодшу дитину. їй 4 місяці. Ми з чоловіком дома віддалено працюємо. То вона за день нас так виганяє що ми холодні від неї. ПОМОЖІТЬ! Куда звертатися що робити....опустилися руки...
Я не Тролль• 16 сентября 2016
Попробуйте к неврологу обратиться сначала. А вообще в детский сад не думали определить?

автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
Ответ дляЯ не Тролль
Ходили!!! з липня. В приватний. 2 запалення легень. От зараз кашляє знову. Сьогоні слухали тьху тьху не запалення. Вже не ходимо. Це був рай коли вона була там...
автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
Ответ дляЯ не Тролль
Запалення в липні, потім в серпні. зараз вже дома і то умудрилася десь захворіти. До 2 років практично не хворіла((була на ГВ до 1.8
Ресничный червь• 16 сентября 2016
Ловлю тапки)))
А наказывать не пробовали?
Разгуляшка• 16 сентября 2016
А она бывает в спокойном состоянии ? Объясняйтесь в её спокойном состоянии, сложно да, но надо найти рычаги
Соседушка• 16 сентября 2016
вам себя нужно к психологу,и срочно,можно по скайпу,у вас идет сильнейшее неприятие ребенка,если вас из роддома выписали с нормальным-значит,с ним все в порядке,поведение такого маленького ребенка-результат воспитания
а книжки по детской психологии читать не пробовали? чтобы хоть немного понимать о чем речь и как ребенок устроен
Соседушка• 16 сентября 2016
то,что вы пишете-это нормально для ребенка-не слышать,что ему говорят,с ним нужно играть,а не говорить и ждать исполнений-он не собачка для дрессуры
тянитолкайка• 16 сентября 2016
Конопницькоі, буд. 11 чи 12(точно не памятаю). Коло сім´ї . Приймає психіатр, працюють психологи. Але дитинка ще маленька, потребує Вашої уваги в першу чергу
Стервочка• 16 сентября 2016
а внутричерепное давление проверяли?

Прикуси Язык• 16 сентября 2016
К психологу Вам, Автор! И срочно! У вас неприятие старшего ребенка, она это чувствует. Псюсуюсь к Колу семьи - там вам мозги вправят (а ребенка не трогайте, проблема только в вас!)
Дайте подуться• 16 сентября 2016
Девушка! Потерпите! Єто надо пережить. У нас біло так же! У меня морда как говорят ’кирпичем’ уже так и осталась )) С утра до вчера біло нітье..нітье..нітье. Ганяла по дому, стояла на голове, билась головой об стенку, пол...та пипец...как вспомню...А на улице ! Я не стояла как многие мамочки на площадке ’курила’, бегала как потерпевшая . Ребенок не реагировал вобще на меня, орала как потерпевшая, глотку рвала, я на улицу виходить не хотела. До 3,5 лет такое біло.
Живите с ней на позитиве, ищите в ней все только самое хорошее, єто ваше родное. Ну такой у вас ребенок гиперактивній )))
Сейчас 4 года , другой ребенок! Я ее даже в садик не хочу отводить, мне так с ней хорошо.
Воленс-неволенс• 16 сентября 2016
Я можу порадити Лідію Кондратик. Вона вам і вашому чоловікові трохи вправить мозги.
автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
Ответ дляРесничный червь
Ловлю тапки)))
А наказывать не пробовали?
пробовала....я зриваюся вже на ній. рідко правда але коли мене вже аж всю трясе. здебільшого пробую пояснини. От вчора перед сном знов дістала по дупі і щарпнула її сильно((((( Вона буває засинає 2 години поки не накричиш і не получить по задниці(((
автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
Ответ дляРазгуляшка
вона спокійна коли дивиться мультики і то кожних 3 хв мама переключи мама переключи. Дуже рідко коли складає лего чи кубики.
автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
Ответ дляСоседушка
які наприклад? порадбте хорошу. в інтернеті цього дуже багато а щось толкове де знайти. Я люблю її дуже дуже сильно. повірте в мене дуже сильне теппіння, мені мої рідні кажуть як ти можеш так теппіти спокійною бути але їй вдається виводити так..і саме цікаве що вона розуміє що роюбить((((
автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
Ответ дляСоседушка
коли я прошу дитину не викидай речі з шафи а вона робить це інтенсивніше це по вашому нормально? і я повинна зразу іти і бачитися з нею?
автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
бавитися..
автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
Ответ дляВоленс-неволенс
Я тут прошу поради а не агресивної критики. Що не так зі мною та чоловіком?
автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
Ответ дляДайте подуться
А нас садік навіть не світить(( вона хворіти там почала((( дужаю вже знову няню шукати. я знаю що ми приділяємо замало уваги, але вона сама вже повинна бавитись хоть трошки а вона не може(

автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
Ответ дляСтервочка
а внутричерепное давление проверяли?
ні а який лікар повиненн провіряти?
Дайте подуться• 16 сентября 2016
Ответ дляНуКаНаКа
Да. И у нас так біло. По состоянию здоровья , да и с питанием проблемі біли и садик у нас только вот начался.
Сама играть не моглаи не играла !! Нужна постоянно ’нянька’ и нітье ’...иди сюда...иди сюда...иди ко мне...давай играть....давай строить...’ Каждую секунду. После 2-х лет спать нельзя біло уложить вобще! я с ней 2 часа проваляюсь в постеле (то писать, то какать, то к окну...) . Ляпаса получит , наревется, спит )) Можно біло уложить к 17-18.00 , тогда бістрее засіпала , за 30 мин ))) Но я перестала ее укладівать, и до сих пор не укладіваю. . В садике моментально засіпает со всеми ))
автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
Ответ дляДайте подуться
а як тоді засинає як що без вас? якщо її не вкладати то вона до першої може не спати ночі...тоді все одно треба присипляти і все одно годину...яка б не була втомлена вона швидко не засинає.І казочки перед сном по 10 різних....і прощенням і криком...
Дайте подуться• 16 сентября 2016
Ответ дляНуКаНаКа
У нас до сих порт не засіпает бістро. Вот вчера ложились в 23.45. Я уже сплю, а она мне ’мама почеши, спинку’, мне уже сон сниться, а она мне ’почеши мне ножку, да не тут ! а в кружине!’ (кружина - єто подушечка возле пальчика))
У бабушки колени больніе, так она прігала на них специально, а та от боли плакала ((
Ну взрослее стала. Совсем другая.
Я понимаю, что Вам тяжелее так как еще один ребенок. И Внимание нужно делить на двоих. У Вашей дочки сейчас возраст ’переходній’ (так говорят), может и ревновать. Ві только показівайте ей , что она любима, сама умная и красивая. Ребенок, которій ’недополучает’ любви и ласки родительской, может вірасти неувереннім в себе.
Дайте подуться• 16 сентября 2016
Ответ дляНуКаНаКа
Цитата:
а як тоді засинає як що без вас?
без меня она вобще не засіпает. Ее просто никто не сможет уложить.
В садике засіпает с детьми без проблем. Говорит, что нравится спать в садике. В садике почти все спят детки )))
Мі когда с подругой маленькие біли в садике, не хотели спать, баловались ну и типа мешали другим деткам . Воспитательница одела нам на голові одеяла и мі стояли на кроватях с одялом на голове. В єтот момент зашла моя мама......
автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
Ответ дляДайте подуться
Ну взрослее стала. Совсем другая.
Ооо вона знає що любима і сама розумніша і сама гарніша))) Ми її дуже любимо. Вона наша принцеса) Танцює, трохи вилікуємось то хочемо на танці її іддати, вона танцює тільки у платті, вибирає сама що одягнути)) Вона завжди сама перша, сама собі придумала, перша мусить іти перша щось зробити....Я знаю що ми щось упустили напевно тому що вона була сильно бажана і їй все дозволялося...от і маємо(((
автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
Вона ще спить а я вже готуюся морально що зараз дома буде все перевернуто і перекинуто(((( На дворі легше. Є простір де бігати. Але зараз хворі то взагалі дурдом....Дівчата то що скажете вона просто гіперактивна чи все таки треба до невролога її зводити? Або мене до психіатра напевно)))) Травичку попити, гліцин....
Дайте подуться• 16 сентября 2016
Ответ дляНуКаНаКа
Наша тоже балована. )) А может сейчас дети такие -гиперактивніе. Я біла как растение - где поставили там и стою))
До 2-х лет вроде спокойная біла, а потом понеслось.... Сейчас небо и земля!
Дайте подуться• 16 сентября 2016
Ответ дляНуКаНаКа
Она у Вас спотікалась - спотікается? ну когда бегает или ходит
автор НуКаНаКа • 16 сентября 2016
Ответ дляДайте подуться
Коли ходить ніби ні. Буває коли бігає Але коліна не побиті.
Дайте подуться• 16 сентября 2016
Ответ дляНуКаНаКа
ну если очень сильно заметно , что спотікается, то можно сходить к невропатологу.
Ну вобще-то в 3 года уже и надо к невропатологу (по графику).